Circus Electrique już dostępne!

Co mogłoby się zdarzyć, gdyby połączyć mechanikę Darkest Dungeon ze stylistyką wiktoriańskiej Anglii i drużyną złożoną z trupy cyrkowców? Być może pytanie to brzmi niedorzecznie, ale z tego połączenia wyłania się dzisiejsza premiera, która nosi tytuł Circus Electrique.

Przypomnijmy, że w najnowsze produkcji Zen Studios gracze przeniosą się do Londynu 1899 r., by stanąć na czele cyrku i... przystąpić do misji ratowania miasta przed "oszalałymi" mieszkańcami stolicy imperium brytyjskiego. W skład tej nietuzinkowej drużyny wejdą różnej maści artyści - od siłaczy przez mimów po połykaczy ognia - a każdy z nich będzie mógł wykorzystać unikatowe zdolności w bitwach toczonym w taktycznym, turowym systemie walki.

Ratowanie miasta to jednak nie wszystko, bowiem samo w sobie na chleb zarobić nie pozwoli, dlatego gracze będą musieli stawić czoła jeszcze jednemu poważnemu wyzwaniu: zabawianiu zdrowych Londyńczyków. Tylko w ten sposób cyrk może przetrwać, a jego artyści kontynuować swą misję.

 

Brzmi niewiarygodnie? W takim razie zobaczcie premierowy zwiastun gry.

Circus Electrique można już nabyć na Steamie w cenie 79,99 zł. Pierwsze opinie graczy są w większości pozytywne, dlatego jeśli poszukujecie nietuzinkowego, taktycznego cRPG-a w stylu Darkest Dungeon, być może warto rozważyć zakup.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.