Sezon 10 w Tom Clancy's The Division 2 rozpoczyna się już dziś

Podczas wydarzenia Ubisoft Forward nie zabrakło informacji na temat nowości, które wkrótce pojawią się w Tom Clancy's The Division 2. Pierwsza z nich, czyli start Sezonu 10 zatytułowanego Price of Power, nastąpi... już dziś!

Tym razem Agenci zostaną wysłani z misję upolowania gen. Petera Andersona, przywódcy Prawdziwych Synów, który zamierza zawrzeć sojusz z Czarnymi Kłami przeciwko oddziałom The Division. Oczywiście do tego nie można dopuścić, dlatego gracze będą musieli wyeliminować Andersona oraz jego sprzymierzeńców, a dzięki najnowszej Przepustce Sezonowej zyskają możliwość zdobycia nowych przedmiotów kosmetycznych.

Price of Power jest drugim z trzech zaplanowanych Sezonów w Roku 4. Aktualizacja, która towarzyszy starowi nowego Sezonu, wprowadza również nowe poziomu trudności dla trybu Odliczania oraz dwóch misji Twierdz, a także inne zmiany w rozgrywce. Warto jednak przypomnieć, że najnowsza sezonowa zawartość jest dostępna tylko dla graczy, który posiadają dodatek Warlords of New York.

Podczas Ubisoft Forward twórcy The Division 2 zapowiedzieli również, że prace na Rokiem 5 już się rozpoczęły. Agenci mogą zatem spodziewać się w najbliższych miesiącach kolejnych dużych aktualizacji, choć na szczegółowe informacje na ten temat przyjdzie nam jeszcze poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.