Achilles: Legends Untold: Update 0.3.0 już dostępny

Po dłuższej przerwie wczesna wersja action RPG-a Achilles: Legends Untold doczekałą się nowej aktualizacji. Update 0.3.0 wprowadza ważne zmiany w systemie GAIA oraz szereg nowinek.

GAIA czyli Group AI Action umożliwia sztucznej inteligencji współpracę na nowe i zaskakujące sposoby. Wyjątkowość tego autorskiego rozwiązania polega na jego spontanicznym działaniu. Przeciwnicy dynamicznie oceniają sytuację i podejmują decyzję o wejściu we wspólną akcję lub wykorzystaniu otoczenia na swoją korzyść. Dzięki najnowszej aktualizacji system ten ma działać jeszcze lepiej i jeszcze mocniej utrudniać głównemu bogaterowi przedzieranie się przez hordy wrogów.

To jednak nie wszystko. Update 0.3.0 wprowadził do Achillesa system rzemiosła, który umożliwia tworzenie w biegu nowych przedmiotów. Kolejną nowość są obiekty, które można niszczyć, by pozyskiwać z nich dodatkowe zasoby. Warto wspomnieć również o nowych rodzajach broni miotającej – rzutkach i minach - a także nowych elementach drzewka umiejętności i możliwości używania wielu przedmiotów tego samego rodzaju jednocześnie.

 

Z drugiej strony na graczy czekają też nowe wyzwania w postaci chociażby ogromnych pająków, zabójczych roślin czy tajemniczych Lajstrygonów. W grze pojawiły się również dwa nowe, gotowe do eksploracji systemy podziemi.

Zmiany nie ominęły technicznych aspektów gry. Od teraz gracze będą mogli zmieniać przyciski sterowania na padzie i korzystać z dwóch gotowych do użytku schematów. Technologie FSR i DLSS znacznie zwiększą wydajność gry, co powinno przełożyć się na jeszcze bardziej wciągającą i płynną rozgrywkę.

Większość ww. zmian i nowości można zobaczyć w akcji na poniższym zwiastunie.

Ze szczegółową listą zmian, jakie wprowadza do wczesnej wersji Achilles: Legends Untold Update 0.3.0, możecie zapoznać się na Steamie.

Przypominamy, że premiera pełnej wersji debiutanckiej gry polskiego studia Dark Point Games została zaplanowana na drugi kwartał bieżącego roku.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.