Conan Exiles: kolejny rozdział Age of Sorcery oficjalnie zaprezentowany

Wkrótce gracze Conan Exiles otrzymają w swoje ręce trzecią i zarazem ostatnią część aktualizacji Age of Sorcery. Funcom zaprezentował właśnie nowości oraz zmiany, jakich należy spodziewać się po Rozdziale III.

Przede wszystkim nowy Rozdział oznacza kontynuację historii rozpoczętej w poprzednich dwóch częściach aktualizacji. Każdego dnia świat zanurza się w krwistoczerwonym mroku zaćmienia i trudno o bardziej oczywisty zwiastun zagłady. Gracze Conan Exiles będą mogli zatem towarzyszyć Mek-kamosesowi i odkryć straszliwy cel, jaki przyświeca Kurakowi, który jest odpowiedzialny za ekspansję czarnoksięstwa na Ziemie Wygnańców.

Spotkanie z Mek-kamosesem w jego wieży oraz potyczka z Kurakiem w zupełnie nowych podziemiach będą zresztą jednymi z głównych atrakcji Rozdziału III Age of Sorcery. Ciekawą nowością jest system tworzenia golemów, który umożliwi pozyskanie sług zdolnych wykonać niemal każdy rozkaz. Wreszcie należy wspomnieć o gruntownej przebudowie systemu Podróży, który - zdaniem deweloperów - powinni docenić zarówno nowi gracze jak i weterani Conan Exiles.

 

Przy okazji premiery aktualizacji w grze pojawi się również nowy Karnet Bojowy. Oczywiście jego zakup jest całkowicie opcjonalny, jednakże odblokuje on wyjątkowe nagrody takie jak fragmenty budynków, broń, pancerze czy zwierzaki.

Data wydania Rozdziału III Age of Sorcery pozostaje na razie owiana tajemnicą. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, co już niedługo może pojawić się na Ziemiach Wygnańców, zapoznajcie się z najnowszym dziennikiem deweloperskim producentów Conan Exiles.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.