Fable II trafi na rynek także w 5 epizodach

Lionhead i Microsoft wydali oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o nowej inicjatywie promocyjnej Fable II. Wg najnowszej strategii marketingowej, sequel Fable ma zostać podzielony na 5 epizodów, które będzie można nabywać osobno za pomocą usługi Xbox Live.

W pierwszym epizodzie gracze doświadczą okresu dzieciństwa oraz dorastania w świecie Albionu. Po ukończeniu rozdziału, gracze otrzymają możliwość zakupu kolejnego odcinka lub całej gry (w wybranych regionach). "Fable II: Game Episodes" dostarcza kompletną grę w 5 kolejnych odcinkach, wraz z wszystkim Achievementami i wyzwaniami pełnej wersji gry, jak również pełną kompatybilność z wydanymi wcześniej dodatkami - "Knothole Island" oraz "See the Future". Epizody są również w pełni kompatybilne z pudełkową wersją gry. Wszystkie jej edycje oferują rozgrywkę z przyjaciółmi w trybie kooperacji, zarówno przy tej samej konsoli, jak i poprzez Xbox Live.

Pierwsza odsłona Fable II: Game Episodes zostanie udostępniona za darmo 29.08. Oczywiście, za pośrednictwem Xbox Live.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.