
CD Projekt, polski dystrybutor gry Two Worlds II, oficjalnie powiadomił o dacie premiery dzieła Reality Pump, które na półki sklepowe trafi 17 września. Niestety, mimo wcześniejszych zapowiedzi, TW2 nie ukaże się w pełnej polskiej wersji, a jedynie w wersji kinowej.
Nasze pierwotne plany zostały zweryfikowane przez trudności techniczne, głównie związane z nagrywaniem głosów do gry. Na naszą decyzję miała również wpływ bardzo surowa ocena ostatnich głosowych lokalizacji. Niskie oceny lokalizacji takich gier jak Mass Effect 2, czy Bad Company 2 oraz liczne trafiające do nas prośby o pozostawianie gier w oryginalnej głosowej wersji sprawiły, iż zrezygnowaliśmy z pełnej lokalizacji w przypadku gry Two Worlds II - powiedział Hubert Habas, PR Manager w CD Projekt.
Two Worlds 2 dostępne będzie na komputery PC w wydaniu standardowym w cenie 119,99 zł oraz w wydaniu kolekcjonerskim w cenie 199,90 zł.
Na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 gra dostępna będzie w polskiej kinowej wersji językowej w cenie 199,99zł.
Komentarze
Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!