Sacred 3 w 2013 roku

Deep Silver, aktualny właściciel praw do marki "Sacred", zapowiedział wydanie trzeciej odsłony gry w 2013 roku. O nowym tytule osadzonym w swiecie stworzonym przez Ascaron Ent. wiemy na razie niewiele. W planach jest za to prosty hack'n'slash zatytułowany Sacred Citadel, który będzie stanowił prolog do wydarzeń z "trójki".

Sacred Citadel będzie posiadać komiksowy design i rozgrywkę w stylu starych barowych konsol do gier, w której bohatera prowadzi się cały czas z lewej do prawej strony ekranu. Jak już wspomniano we wstępie, wydarzenia z "Cytadeli" wprowadzą nas do fabuły Sacred 3. Zarys fabularny gry przedstawia się następująco:

 

Trzech wojowników łączy siły przeciwko złu, które zagraża wolności w niegdyś spokojnym świecie Ancarii. Imperium Ashen Lorda Zane'a stworzyło armię Grimmoków - zmodyfikowanych orczych najemników, prowadzonych do wojny z Seraphimami. Tylko zjednoczenie bohaterów i wzajemne wspieranie się unikalnymi umiejętności każdego z nich pozwoli zachować szansę!

W grze otrzymamy do dyspozycji kilka klas, takich jak Wojownik Safiri, Ancariański łowca, czy Szaman Khukuri. Każda z profesji będzie posiadać własne drzewko rozwoju, a także unikatowe przedmioty ulepszające postać. Pojawi się także możliwość dosiadania wierzchowców, używania machin wojennych i handlu w odwiedzanych miastach. Pojawi się także tryb co-op, pozwalajacy na współpracę maksymalnie trzech graczy.

Gra tworzona przez Southend Interactive trafi tylko i wyłącznie do sprzedaży cyfrowej poprzez Steam, PS Network oraz Xbox Live. Premierę Sacred Citadel przewidziano na 2013 rok. 

Dodatkowe informacje na temat gry można znaleźć na jej oficjalnej stronie. Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun z dzieła Southend Int., który chyba dość dobrze odzwierciedla to, z czym mamy w tym wypadku do czynienia. 


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.