Darmowy Starter Diablo III już dostępny

Miało to mieć miejsce miesiąc po premierze, ale jak widać, szczęśliwi ludzie w Blizzardzie czasu nie liczą. Darmowy Starter Diablo III jest już jednak dostępny i, zgodnie z zapowiedziami, pozwala na posmakowanie kilku godzin darmowej rozgrywki.

Oznacza to, że każdy może teraz stworzyć postać i poprowadzić ją przez Sanktuarium aż do walki z Królem Szkieletów w akcie I, osiągając przy tym maksymalnie 13. poziom. Dalsza rozgrywka może być oczywiście kontynuowana, ale dopiero po zakupie pełnej wersji gry.

Dostęp do Darmowego Startera można uzyskać na trzy sposoby:

  • Zalogować się do istniejącego konta Battle.net pod adresem https://eu.battle.net/account/management/ i przyłączyć do konta Starter Diablo III z poziomu strony zarządzania kontami gier.
  • Stworzyć nowe konto Battle.net na tej stronie, a licencja Startera Diablo III zostanie automatycznie dodana do tego konta.
  • Pożyczyć dysk z Diablo III od znajomego, zainstalować grę, a następnie zalogować się do gry używając danych swojego konta Battle.net. Licencja Startera Diablo III zostanie automatycznie dodana do konta.

Należy pamiętać, że w trybie tym niektóre opcje gry są niedostępne. Więcej informacji o demie Diablo III można znaleźć w jego oficjalnym FAQ.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.