Premiera Sacred 3, nowe gameplaye

Dzisiaj swoją premierę ma Sacred 3 - nowa odsłona uwielbianego przez wielu graczy cyklu Action RPG. Trzeba jednak zaznaczyć, że produkcję stworzyło zupelnie inne studio, a i sama gra stawia na nieco inny rodzaj rozgrywki.

Informaca prasowa wyd. Cenega Poland:

 

01.08.2014, Warszawa - Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś - równocześnie z europejską premierą - do sprzedaży na terenie całego kraju trafiła zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash, pt. Sacred 3. Gra została wydana w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC z Windows oraz w oryginalnej wersji językowej na konsole PlayStation®3 oraz Xbox 360. Za polską wersję językową gry na PC odpowiada firma QLOC S.A.

Premierowe wydanie gry Sacred 3 dostępne jest w limitowanej „Edycji Pierwszej" na wszystkie platformy. Wydanie to zawiera dodatkową klasę postaci - bohaterskiego Malakha - oraz fabularny dodatek, pt. „Podziemna Krucjata", w którym gracze mają za zadanie przebić się na szczyt tajemniczej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2.

Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra oferuje różne klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową - Malakhima. Każdy bohater posiada swoje unikalne umiejętności i bronie, które można ulepszać, aby dopasować do własnego stylu walki gracza. Podczas doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i jednocześnie starać się przyćmić dokonania swoich towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację zarówno lokalnie, jak i online.

Oficjalny profil gry na Facebooku: www.facebook.com/sacredworld

Oficjalny kanał Youtube: www.youtube.com/sacredworld

Oficjalny profil na Twitterze: www.twitter.com/sacred_world

Grę można kupić m.in. w muve.pl, sklep.cdaction.pl, sklep.ppe.pl oraz sklep.gry-online.pl. Dostępna jest także wersja cyfrowa do pobrania na PC z Windows.

Przed zakupem warto bliżej przyjrzeć się rozgrywce w Sacred 3, co jest możliwie dzięki dwóm świeżo nagranym przez Deep Silver gameplayom. Oba filmy obejrzycie na kanale Twitch.tv wydawcy - tutaj oraz tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.