Justynian

Vademecum gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Gry PC - Vademecum - Dragon Age: Początek - Przebudzenie - Towarzysze - Justynian

Nie wszyscy mieszkańcy Pustki identyfikują się z negatywnymi uczuciami jak złość czy duma. Niektórzy ucieleśniają szlachetne wartości, które utożsamia z soba ludzkość: wiara, nadzieja, współczucie i sprawiedliwość. Justynian to nie imię - to tożsamość. Stał się on ofiarą skrzywionej magii, zostając oddzielonym od Pustki wbrw swej woli i uwięziony w ciele martwego Szarego Strażnika. Zagubiony i zdezorientowany szuka sposobu na odnalezienie się w tym obcym świecie i zademonstrowanie tego, co znaczy być człowiekiem.

Początkowe atrybuty: (na 26. poziomie)

  • Siła: 55
  • Zręczność: 34
  • Siła woli: 21
  • Magia: 11
  • Spryt: 11
  • Kondycja: 22

Przyłączenie do drużyny: Po konfrontacji z Baronową na Nieśmiertelnych Czarnych Mokradłach, twoja drużyna oraz Duch Sprawiedliwości zostaniecie z powrotem przeniesieni do realnego świata. Zjawa zostanie uwięziona w dziele martwego Kristoffa, przyjmie imię Justynian i dołączy do drużyny.

EnklawaNetwork: Bardzo dobry wybór, jeśli potrzebujesz wojownika korzystającego z miecza i tarczy (zawsze warto mieć w drużynie jednego). Postać sama w sobie jest ciekawa i posiada kilka interesujących dialogów. Niestety, z racji swojej nieskończonej praworządności, Justynian nie nadaje się do drużyn o złym charakterze.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Dragon Age: Początek - Przebudzenie

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: SpecjalizacjeTalentyTowarzyszeUmiejętnościZaklęcia