Klasy prestiżowe

Vademecum gry Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Klasy prestiżowe, w przeciwieństwie do zwykłych klas, posiadają wymagania, które muszą zostać spełnione, zanim postać otrzyma możliwość awansowania w nich. Ten specjalne rodzaje profesji zapewniają dostęp do unikatowych zdolności, dlatego możliwość rozwijania się poprzez nie jest niezwykle atrakcyjna. Warto jednak podkreślić, że tego typu klasa nie może zostać wybrana przez nową postać - dostęp do niej uzyskuje się na drodze odpowiedniego rozwoju bohatera w trakcie gry.

W trakcie zdobywania pierwszych 20 poziomów postaci, bohater może uzyskać maks. 10 poziomów wybranej klasy prestiżowej. Od momentu zdobycia 21 poziomu postaci bohater może odblokowywać kolejne poziomy klasy prestiżowej bez żadnego limitu, zamieniając tym samym ową profesję w klasę "epicką".

Dodatek Shadows of Undrentide wprowadza do Neverwinter Nights 5 unikatowych klas prestiżowych. Dokładną charakterystykę każdej z nich zamieszczono pod poniższymi linkami.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtutyCo nowego?Czary bardaCzary druidaCzary kapłanaCzary magaCzary paladynaCzary łowcyKlasy prestiżoweTowarzyszeUmiejętności