Towarzysze

Vademecum gry Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

W Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide główny bohater może skorzystać z pomocy trzech nowych postaci niezależnych. Co więcej, posiada znacznie większa kotnrolę nad ich poczynaniami, włączając w to możliwość zmiany ich ekwipunku. Niezmiennie za to w "drużynie" gracza może znajdować się jednocześnie tylko jeden towarzysz podróży.

Niniejszy dział przedstawia pokrótce wszystkich wspomnianych towarzyszy. Są to:

Którego towarzysza wybrać?

Podstawowy problem z towarzyszami w dodatku Shadows of Undrentide polega na tym, że żadna z dostępnych postaci nie należy do zbyt wytrzymałych. Każda z nich posiada swoje atuty, lecz najlepiej sprawdza się z połączeniu w twardym, wytrzymałym wojownikiem lub paladynem. Jeśli zamierzasz zagrać nieco słąbsza postacią, np. łowcą, najlepszą i najbardziej uniwersalną opcją okaże się Dorna, która potrafi zarówno leczyć, jak i usuwać pułapki.

Nie ulega za to wątpliwości, że najciekawszym spośród trójki nietuzinkowych bohaterów jest oczywiście Deekin. Ostateczny wybór należy oczywiście do ciebie.


Profil redaktora Mrozie


Opublikowano:


Solucja i poradnik do gry Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

Solucja: Spis treści - lokacje, zadania, mapy

Poradnik: AtutyCo nowego?Czary bardaCzary druidaCzary kapłanaCzary magaCzary paladynaCzary łowcyKlasy prestiżoweTowarzyszeUmiejętności