Towarzysze

Vademecum gry Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide

W Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide główny bohater może skorzystać z pomocy trzech nowych postaci niezależnych. Co więcej, posiada znacznie większa kotnrolę nad ich poczynaniami, włączając w to możliwość zmiany ich ekwipunku. Niezmiennie za to w "drużynie" gracza może znajdować się jednocześnie tylko jeden towarzysz podróży.

Niniejszy dział przedstawia pokrótce wszystkich wspomnianych towarzyszy. Są to:

Którego towarzysza wybrać?

Podstawowy problem z towarzyszami w dodatku Shadows of Undrentide polega na tym, że żadna z dostępnych postaci nie należy do zbyt wytrzymałych. Każda z nich posiada swoje atuty, lecz najlepiej sprawdza się z połączeniu w twardym, wytrzymałym wojownikiem lub paladynem. Jeśli zamierzasz zagrać nieco słąbsza postacią, np. łowcą, najlepszą i najbardziej uniwersalną opcją okaże się Dorna, która potrafi zarówno leczyć, jak i usuwać pułapki.

Nie ulega za to wątpliwości, że najciekawszym spośród trójki nietuzinkowych bohaterów jest oczywiście Deekin. Ostateczny wybór należy oczywiście do ciebie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.