Robert E. Howard

Biogram

Brak noty biograficznej autora.

News

Dzisiaj do księgarń zawitało całkowicie nowego wydanie przygód najsłynniejszego Cimmeryjczyka spisanych ręką Roberta E. Howarda. Conan: Księga pierwsza to bogato ilustrowany, wzbogacony o mapy tom, który zawiera czternaście ułożonych chronologicznie opowiadań, pozwalające poznać wczesne losy słynnego wojownika.

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor:
Wydawca: Vesper
Data premiery: 01.01.1970

Conan z Cimmerii – niezrównany wojownik, barbarzyńca walczący w imię własnej chwały i sprawiedliwości w okrutnym i brutalnym świecie ery hyboryjskiej zyskał miano niepokornego śmiałka zdolnego do stawienia czoła najbardziej przerażającym wyzwaniom. Jego nadludzka siła i wyjątkowa biegłość w posługiwania się bronią czynią go niemal niepokonanym. Mimo swojej brutalności Cimmeryjczyk, walcząc z okrutnymi wrogami i tyranią, jest postacią kierującą się kodeksem moralnym.

Autor:
Wydawca: Vesper
Data premiery: 01.01.1970

Wśród zapomnianych i mrocznych krain, w których pradawna magia łączy się z nieposkromioną przemocą, a rządzone przez bezwzględnych, despotycznych władców potężne imperia wzrastają i upadają, przytłoczone własną dekadencją i pychą… gdzie na pustkowiach i w zapomnianych ruinach grasują potwory… narodził się człowiek, który stał się synonimem siły oraz odwagi.

Strony: 1