Wiktor Orłowski

Biogram

Rocznik 1995, mało pali, prowadzi się idealnie. Zainteresowanie science z zamiłowaniem usiłuje łączyć z fiction. Od niedawna wynik tych starań próbuje pokazać światu, co zaowocowało m.in. 2. miejscem w konkursie Umieranie to parszywa robota Fantazmatów (za opowiadanie Pamiętasz mit o Tanatosie?) i 1. miejscem w konkursie Zatruty dźwięk Magazynu Histeria (za opowiadanie Inna pieśń). Najbardziej lubi: psy, świeże liczi i ludzkie wnętrze.

News

więcej...

Bibliografia

Sortuj wg: daty (rosnąco) daty (malejąco) tytułu (rosnąco) tytułu (malejąco)

Autor: wielu (zobacz wszystkich)
Wydawca: własne
Data premiery: 01.03.2020

„ZAPOMNIANE SNY” to projekt, w ramach którego powstawać będzie cykl antologii opowiadań. Ale nie takich zwykłych antologii. Ebooki wydane w ramach serii mają przysłużyć się celom charytatywnym. Jak? Bardzo prosto. Opowiadania, które się w nich znajdą, możesz pobrać i przeczytać za darmo, ale… prosimy Cię, abyś w zamian wszedł na stronę organizacji, którą wskażemy przy konkretnym tomie, zapoznał się z jej działalnością i wsparł ją dobrowolną dotacją.

Autor: wielu (zobacz wszystkich)
Wydawca: własne
Data premiery: 21.12.2018

Krótkie opowieści są, zdawałoby się, najodpowiedniejszą formą literatury na dzisiejsze gorączkowe, zabiegane czasy. Jednak zamknięcie zaskakującej historii i oryginalnego pomysłu na przestrzeni zaledwie kilku stron często stanowi nie lada wyzwanie. Zachęcamy Was do sprawdzenia, czy nasi autorzy mu podołali. Zgłębcie nieśmiertelność, która staje się udręką, oraz egzotyczną wizję czyśćca.

Strony: 1