"Trzeci front", nowa powieść duetu Majka i Rusak, już w księgarniach!

Co by się stało, gdyby trzecia wojna światowa wybuchła w latach 60 ubiegłego stulecia? Taką alternatywną wizję historii w swoim cyklu powieściowym Czerwone żniwa kreślą Paweł Majka i Radosław Rusak. Jego drugi tom, który nosi tytuł Trzeci front, zawitał właśnie do księgarń.

Książka ukazała się nakładem wyd. Znak. Tytułem wprowadzenia:

 

Trwa trzecia wojna światowa, mordercze zmagania w Europie wchodzą w decydującą fazę. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z założeniami sztabowców Układu Warszawskiego. Wojska NATO zmobilizowały siły i rzuciły rezerwy w rozpaczliwym kontrnatarciu. W Moskwie dochodzi w związku z tym do zakulisowych rozgrywek, a walka wywiadów staje się brutalniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Żołnierze polskiego 1 Batalionu Szturmowego znów znajdą się w samym centrum wydarzeń. A przed nimi i przed wyjątkowym oddziałem specnazu stanie najważniejsze wyzwanie – odkrycie, kto naprawdę jest ich wrogiem.

Szczegółowe informacje na temat Trzeciego frontu znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.