"Tron z czaszek", czwarty tom Cyklu Demonicznego P. V. Bretta, od dziś dostępny w nowej odsłonie

Od dziś w księgarniach można znaleźć nowe wydanie powieści Petera V. Bretta zatytułowanej Tron z czaszek. Książka, którą podzielono na dwie osobne Księgi, stanowi czwartą część bestsellerowego Cyklu Demonicznego.

Za wznowieniem przedostatniego tomu historii stoi Fabryka Słów. Tytułem przypomnienia:

 

Księga I

Tron Krasji, zbudowany z czaszek poległych generałów i książąt demonów jest symbolem honoru i źrodłem potężnej magii. Korzystając z tej mocy Ahmann Jardir planował podbić cały znany świat.

Wykuwając z podbitych narodów jednolitą armię, zamierzał zakończyć wojnę z demonami raz na zawsze. Tak zostało zapisane, taki był jego los. Przekreślił go, posyłając na śmierć przybysza z obcych krain. Teraz nadszedł czas wyrównania rachunków, a błąd z przeszłości może pozostawić świat bez Zbawiciela.

Księga II

Tron z Czaszek stoi pusty a u jego stóp, wśród bezlitosnych piasków pustyni, rozpoczyna się krwawa walka o władzę.

Intrygi knute naokoło Bluszczowego Tronu oplatają swoją trującą siecią całą Zieloną Krainę. Ludzie pozostawieni bez swojego Zbawiciela rzucają się do bratobójczej walki.

Świat się zmienia, tylko demony jak co noc wychodzą z Otchłani. A z dala od dworskiej polityki rodzi się plan najważniejszej wojny. Wojny o przetrwanie ludzkości.

Szczegółowe informacje na temat nowych wydań obu Ksiąg znajdziecie pod powyższymi linkami.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.