Wystartowała strona Horyzontów Wyobraźni 2011!

Informacja prasowa organizatorów Horyzontów Wyobraźni:

Już teraz odwiedź witrynę najnowszej, jak dotychczas zapowiadającej się najciekawiej edycji konkursu literackiego Horyzonty Wyobraźni. Ten rok przyniesie nam wiele emocji, tak więc chwytajcie za pióra i zaczynajcie pisać, bowiem już wkrótce będziecie mogli pochwalić się swoim kunsztem literacki. Przesyłajcie nam swoje opowiadanie z gatunku szeroko pojmowanej fantastyki oraz kryminału - najlepsze zostaną nagrodzone cennymi nagrodami! W tej edycji w jury zasiądą szanowani pisarze, a zarazem recenzenci, osoby mocno związane z gatunkiem fantastyki i kryminału, a mianowicie: Andrzej Pilipiuk, Jacek Skowroński, Piotr Dresler oraz Kazimierz Kyrcz Jr - to jednak jeszcze nie wszystko, członków jury z czasem będzie przybywać. Lubisz pisać? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie... Wejdź już teraz na witrynę Horyzontów Wyobraźni, zapoznaj się ze szczegółami, podyskutuj na naszym Qforum i chwytaj za pióro, maszynę do pisania, klawiaturę czy tam ołówek! Jedno jest pewne... Horyzonty Wyobraźni 2011 przebiją wszystkie poprzednie edycje, a uczestnicy doznają wielu pozytywnych emocji. :-)

Wszystkich zainteresowanych konkursem zachęcamy do zarejestrowania się na www.qfant.pl oraz na QForum, gdzie na bieżąco będą się pojawiać się aktualizacje dotyczące konkursu. Możecie również wysyłać zapytania na adres konkurs@horyzonty-wyobrazni.com.

Startujemy już wkrótce, a przyjmowanie prac konkursowych rozpocznie się już 1 lipca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.