Nowy członek w jury Horyzontów Wyobraźni!

Informacja prasowa organizatorów konkursu Horyzonty Wyobraźni:

Tak jak zapowiadaliśmy, skład jury konkursu nie był zamknięty i oto nadeszła ta „wiekopomna chwila", w której ogłaszamy, że najnowszym członkiem szanownego gremium zgodziła się zostać MAGDALENA ZIMNIAK!

Cieszycie się tak bardzo jak my? No pewnie! Pani Magda będzie przecież idealnym dopełnieniem, jak pamiętacie, męskiego składu oceniających prace w naszym konkursie. Kobieta w tak zacnym gronie, dla przypomnienia wymienię: Andrzej Pilipiuk, Jacek Skowroński, Kazimierz Kyrcz Jr oraz Piotr Dresler, czyż to nie wydarzenie, o którym musimy poinformować? Szczególnie Was, drodzy potencjalni i ci już całkiem pewni uczestnicy!

 

Ale to nie wszystko!

Ci, którzy obserwują stronę www.horyzonty-wyobrazni.com już wiedzą, że pojawiła się tam broń! Tak, tak, dobrze przeczytaliście. Replika Colta ufundowana została przez twórcę kryminałów Jacka Skowrońskiego, który z racji wybranej profesji takimi cackami posługuje się na co dzień – na kartach swoich powieści. Nie wiemy jeszcze komu nagroda specjalna Jacka zostanie przeznaczona, ale obiecujemy, że w bębenku znajdować się będzie tylko jedna kula. ;)

Jest jeszcze coś. Nie bez powodu zapowiedzieliśmy, że Horyzonty Wyobraźni 2011 przebiją poprzednie edycje. Czasu do rozpoczęcia pozostało niewiele, recenzenci ostrzą ołówki i piłują klawiatury w oczekiwaniu na teksty, a nagród w puli wciąż przybywa!

Jesteście ciekawi co jeszcze można będzie zdobyć, wykazując się kunsztem literackim w konkursie?

Gdzieniegdzie pokazały się już kontrolowane przecieki, a my teraz, oficjalnie potwierdzamy: redaktor naczelny Qfantu, Piotr Dresler, do góry nagród dorzucił przepiękne, złocone pióro firmy Parker. Spójrzcie na zdjęcia poniżej, czyż to cacko nie jest w stanie stworzyć rękami zwycięzcy arcydzieła i bestsellera jednocześnie?

 

Teraz już nie ma nad czym się zastanawiać. Szykujcie teksty, szlifujcie warsztat i polerujcie każde słowo, bo tylko od Was zależy, które i ile z tych nagród zdobędziecie!

Zapraszamy!

Redakcja Qfantu


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.