Dni Fantastyki 2018

Podstawowe informacje

Dni Fantastyki (w skrócie DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza edycja odbyła się w 2004 roku. DF-y to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce, które corocznie gromadzi ok. 2500-3000 miłośników fantastyki z całego kraju. Podczas każdej edycji do Wrocławia zjeżdżają się znakomici goście: pisarze, twórcy, filmowcy, aktorzy oraz inne postacie znane ze świata fantastyki.

Dla kogo są Dni Fantastyki?

DF-y to pasja, którą możemy dzielić się ze wszystkimi. Naszą imprezę tworzymy dla ludzi zainteresowanych fantastyką, czytających książki oraz komiksy, oglądających filmy i seriale, uwielbiających grać: czy to w planszówki, czy na konsolach, czy w RPG-i albo larpy. Podczas Dni Fantastyki otwieramy nasze serca i głowy, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Fantastyka nie jest Twoim hobby? Przyjedź na Wrocławskie Dni Fantastyki mimo to! Pakuj plecak i przekonaj się na własnej skórze, o co tu tak naprawdę chodzi! Tym bardziej, że w programie znajdziesz sporo punktów z obszarów około fantastycznych.

  • Miejsce: Wrocław
  • Termin: 28.06-01.07.2018
  • Dokładny adres: CK Zamek, Pl. Świętojański 1
  • Strona internetowa: http://dnifantastyki.pl/

Cena:

Bilety w przedsprzedaży można zakupić do 28 czerwca, jedynie przez system biletyna.pl

Karnet 3 dni – przedsprzedaż (do 30 maja) 50 zł
Karnet 3 dni + karta noclegowa – przedsprzedaż (do 30 maja) 60 zł
Karnet 3 dni – przedsprzedaż (1 -28 czerwca) 60 zł
Karnet 3 dni + karta noclegowa – przedsprzedaż (1 -28 czerwca) 70 zł

Bilety do nabycia w kasach na terenie festiwalu w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018:

Karnet 3 dni 60 zł
Karnet (sobota – niedziela) 45 zł

Bilet – piątek 30 zł
Bilet – sobota 40 zł
Bilet – niedziela 30 zł

Wstęp do strefy nocnej 10 zł
W przypadku osób niepełnoletnich korzystających z kart noclegowych bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.

Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo. Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu.

Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę do 100%. Zniżka naliczana jest zależnie od liczby zgłoszonych i przyjętych punktów programu i jest ona do wykorzystania jedynie w przedsprzedaży do 28 czerwca 2018 r.

News

Dni Fantastyki jak co roku zgromadzą w podwrocławskiej Leśnicy wielu znamienitych gości. Na konwencie nie zabraknie takich osobistości świata literatury i popkultury jak Ian R. MacLeod, Jarosław Boberek czy Jacek Komuda.

więcej...