Dni Fantastyki 2019

Podstawowe informacje

Dni Fantastyki (kryptonim: DF) to najstarsza impreza fantastyczna na Dolnym Śląsku – pierwsza jej edycja odbyła się w 2004 roku. Od tamtego czasu, z roku na rok przyciąga coraz więcej fantastycznych stworzeń – zarówno uczestników, jak i gości – pisarzy, filmowców, aktorów – w skrócie – twórców fantastyki! [Wierzcie mi lub nie, Rowling potwierdzi, że niektóre z nich naprawdę trudno złapać!] Z każdym rokiem ich liczba wzrasta, za niedługo przekroczy 3000 miłośników fantastyki z całego kraju!

Czy Dni Fantastyki będą dla Ciebie?

DF-y to pasja, którą dzielimy się ze wszystkimi odwiedzającymi. Naszą imprezę tworzymy dla ludzi zainteresowanych ogólnie pojętą fantastyką i popkulturą. Lubisz filmy, gry, kreskówki? A może wolisz czytać książki i komiksy, wolną ręką przesuwając pionki na planszy? Ta impreza jest dla Ciebie! Gwarantujemy Ci, że na pewno będziesz się dobrze bawił, a jedynym Twoim ograniczeniem będzie wyobraźnia!

A jeśli fantastyka nie jest Twoim hobby... Nic nie szkodzi! Pakuj plecak, wsiadaj w pociąg i przekonaj się na własnej skórze, o co tak właściwie w tej całej imprezie chodzi! Zwłaszcza, że w programie z pewnością znajdziesz sporo punktów z obszarów około fantastycznych.

  • Miejsce: Wrocław
  • Termin: 05-07.07.2019
  • Dokładny adres: CK Zamek, Pl. Świętojański 1
  • Strona internetowa: https://dnifantastyki.pl/

Cena:

Bilety w przedsprzedaży można zakupić do 30 czerwca, jedynie przez system biletyna.pl.
LICZBA MIEJSC NA WYDARZENIU JEST OGRANICZONA!

Karnet 3 dni – przedsprzedaż (do 30 maja) 50 zł
Karnet 3 dni + karta noclegowa – przedsprzedaż (do 30 maja) 70 zł
Karnet 3 dni – przedsprzedaż (31 maja – 30 czerwca) 65 zł
Karnet 3 dni + karta noclegowa – przedsprzedaż (31 maja – 30 czerwca) 80 zł
Bilet grupowy (dla 10 osób z kartami noclegowymi) – 650 zł

Bilety do nabycia w kasach na terenie festiwalu w dniach  5 – 7 lipca 2019:

Karnet 3 dni 65 zł
Karnet (sobota – niedziela) 50 zł

Bilet – piątek 35 zł
Bilet – sobota 35 zł
Bilet – niedziela 35 zł

Bilet Rodzinny – Dzieciom w wieku 7 – 12 lat przysługuje zniżka w wysokości 50%. Warunkiem jest obecność dwóch opiekunów, którzy wykupili pełny bilet na Dni Fantastyki 2019.  Dzieci do lat 7, które przyjdą z opiekunem opłacającym wstęp, wchodzą za darmo.

Opiekun rozumiany jest tutaj jako osoba, która ukończyła 16 lat i jest członkiem rodziny uczestnika korzystającego z ulgi. Jeżeli opiekun nie jest osobą spokrewnioną z korzystającym z ulgi (np. sąsiad, bliski znajomy), wtedy wymagana jest pisemna deklaracja rodziców uczestnika, wskazująca opiekuna z imienia i nazwiska. Jeden dorosły opiekun może wejść na imprezę maksymalnie z dwójką dzieci, za które nie opłaca wstępu lub korzystają ze zniżki.

Karty noclegowe nie będą sprzedawane na miejscu, a jedynie w przedsprzedaży wraz z karnetami. 
W przypadku osób niepełnoletnich korzystających z kart noclegowych bez opiekuna wymagana jest zgoda prawnych opiekunów.

Dla twórców programu przewidzieliśmy zniżkę do 100%. Zniżka naliczana jest zależnie od liczby zgłoszonych i przyjętych punktów programu i jest ona do wykorzystania jedynie w przedsprzedaży do 20 czerwca 2019 r.

News

Dziś w Centrum Kultury Zamek w podwrocławskiej Leśnicy rozpoczyna się kolejna odsłona Dni Fantastyki. Na uczestników konwentu czeka moc atrakcji, włączając w to spotkania z tak znamienitymi gośćmi jak Grzegorz Rosiński, Krzysztof Kowalewski, Michał Gołkowski czy Michał Cholewa.

więcej...