Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Farsa

Ulubiony film. (Nie)koniecznie fantastyczny.

57 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2015 o 17:55, mapolek napisał:

Ulubiony - Gwiezdne Wojny - wszystkie 6 chodź czekam na 7 częśc

Tak swoją drogą... Chyba nie mieliśmy okazji porozmawiać o ostatniej części Starych Warsów. Jak Wam się podobała? :D

Nie oglądałem. Nie lubię kin, a i w ogóle rzadko oglądam filmy. Będzie kiedyś w TV to zobaczę, nie śpieszy mi się.

Oglądałam w kinie. Nawet mi się podobało... aż do strategicznego momentu objawienia twarzy zUego. 

Powietrze ze mnie zeszło totalnie i potem podobał mi się już tylko BB8. 

Oj, żałuj Cursianie, żałuj. Jest tak, jak mówi Shane, zUy ściąga wazon z głowy i zapiera Ci dech w piersiach. Później wrażenie oglądania Hanny Montana tylko się potęguje!

22 godziny temu, Shane napisał:

Powietrze ze mnie zeszło totalnie i potem podobał mi się już tylko BB8. 

Moja ładniejsza połówka też zwariowała na jego punkcie. Ostatnio nawet chciała na Polconie, żebym jej kupił takiego, ale cena okazała się... niemała. ;)

W weekend miałem okazję obejrzeć w końcu filmowego Warcrafta. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii, ale muszę powiedzieć, że wygląda to... słabo. Fabuła momentami strasznie kuleje. Efekty specjalne są niezłe, ale też nie z najwyższej półki. No i te zbroje Przymierza... Ja wiem, że w Warcrafcie ekwipunek był zawsze nieco przerysowany, ale te pancerze nawet w czasie walk lśniły chłopakom jak... nie powiem co. ;)

Najbardziej na plus wypadli orkowie i sam Lothar, choć trudno było się oprzeć wrażeniu, że to nieco podrasowany Ragnar. :P

Ja też obejrzałem, jestem fanem Warcrafta, ale zdanie mam podobne (z wyjątkiem pancerzy - taka konwencja, to jak marudzić na świetlówki w SW). Fabuły za cholerę bym nie zrozumiał, gdybym wcześniej nie kojarzył tych wydarzeń (książka Golden o wiele lepiej ją przedstawiała), efekty czasami biły po oczach tandetą, a aktorstwo... Matko boska, nie jestem kinomanem, ale z Khadgara i Medivha biło takie drewno, że aż żal się robiło. Guldan też słabo wypadł, jakoś bez charyzmy zupełnie.  

Ja właśnie książki nie czytałem i szereg wątków jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Najbardziej zastanawia mnie, dlaczego Czarna Ręka pojedynkował się z Lotharem, skoro jakieś 20 minut wcześniej orkowie twierdzili, że w honorowym pojedynku mogą brać udział jedynie orkowie? Zresztą mając taką przewagę mogli Lothara zgnieść samą masą, a nie ryzykować klęskę... ?

Jak sobie pomyślę, że ten film to dopiero "Początek", to aż się boję, czego spodziewać się po kontynuacji. :P

btw Ragnara... obejrzałem właśnie nowy odcinek Wikingów sezonu 4.5. Muszę przyznać, że był to chyba najnudniejszy odcinek, jaki zrobili. :/

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0