Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Farsa

Ulubiony film. (Nie)koniecznie fantastyczny.

57 postów w tym temacie

Niezmiennie "Więzień nienawiści", za zaskakujące zakończenie i świetny klimat. "Kukuszka" za nie do opisania wspaniały całokształt i urok, "Szczęście" za piękny smutek.

"Dom Latających Sztyletów"i "Bohater" za choreografię walk i klimat, praktycznie wszystkie działa Kurosawy, Trylogia "Ojciec Chrzestny". "Pulp Fiction". Dopiszę więcej jak sobie przypomnę. :)

Władca Pierścieni za muzykę, Van Helsing bo tak po prostu mi się podobał + laska fajnie była ubrana :D, prawie wszystkie filmy Tima Burtona bo nie każdy widziałam za klimat, Grease bo to film, w którym 20+ grają nastolatków i mnie to akurat urzekło :P Hmm o mam. Wilkołak bo fajnie flaki wyrywali no i lubię wilkołaki ;). To chyba by tyle było, teraz czekam na Polowanie na czarownice z Nicolasem Cagem :3

Lost Highway i Mulholland Drive Lyncha.

Mechaniczna Pomarańcza Kubricka.

Ale genralnie w filmach mam braki :/

Lost Highway i Mulholland Drive Lyncha.

Lynch w ogóle jest świetny

Van Helsing bo tak po prostu mi się podobał + laska fajnie była ubrana :D

Jedyne co ten film ratuje to fakt, że Hugh Jackman jest seksowny jak zawsze.

Ano to też :D Lubię go w tym filmie i w X-men coś tam z genezą Wolverina.

Za to nie ratuje go fabuła. Trochę mnie przeraża, że komuś się film za flaki podoba. A "Polowanie na czarownice" to typowa epicka przygoda niby-dziwnej drużyny, w niby-mrocznym średniowieczu. Dodam, że każdemu historykowi z pewnością łeb urywają fakty tam podawane.

Pewnie tak.Mnie jako małolatę i sympatyczkę średniowiecza i czarownic to kręci taki film mimo, że to pewnie kolejna hollywodzka bzdura:D Z moim ulubionym aktorem. Pewnie jak będę w Twoim wieku Farso inaczej na to spojrzę ;).

Flaki to przy okazji. Film ogólnie był dobry i przerażający jak dla mnie. Nie była to kolejna miłosna historyjka z "wampajerami" i "werewolfami" za co duży + :D

Pewnie jak będę w Twoim wieku Farso inaczej na to spojrzę ;).

Ech... ta starość...

sry za off

Za to nie ratuje go fabuła. Trochę mnie przeraża, że komuś się film za flaki podoba.

Flaki? Jakie flaki? kto tu pisał o flakach?

"Wilkołak bo fajnie flaki wyrywali no i lubię wilkołaki Mrugnięcie"

Szejn, o co Ci chodzi, hm?

Wiek tu nie ma nic do rzeczy, mnie się akurat po prostu ten konkretny film nie podobał, Sigyn. Gdyby był dobry, to tematyka czarownice+średniowiecze przemawiałaby jak najbardziej na jego korzyść.

Ostatni samuraj - bo uwielbiam Japonię. Ten film to rola życia dla Toma Cruisa.  Poza tym podkład dzwiękowy jest genialny

Ostatni samuraj - bo uwielbiam Japonię. Ten film to rola życia dla Toma Cruisa.  Poza tym podkład dzwiękowy jest genialny

Dobre, ale ja jednak jeśli chodzi o Japonię zostaję przy Kurosawie

Død snø (Dead snow), bo ma w sobie wszysko, co w kinie najlepsze. Wszyscy kochamy zombie, nazistów i zagubioną młodzież na odludziu, a jeśli połączymy to wszystko w jednym filmie (sic!), uzyskamy arcydzieło. Po prostu synergizm hiperaddycyjny, bez wahania 10/10.

Emmanuelle - wszystkie części

Na zielone żywe... spodziewałam się tego

Bardzo mi się podobał, wzruszający. Podkład dźwiękowy bardzo klimatyczny.

Władca Pierścieni - muzyka, zdjęcia, szczególnie krajobrazy są pięknie ujęte. Postać Golluma jest idealna, te schizofreniczne rozmowy z samym sobą - genialne!

Zapach kobiety za świetną grę aktorską Al Pacino i za samą fabułę.

To ciężki temat, ponieważ lubię bardzo dużo filmów. Hmm.. może Gladiator? Romper Stomper? Uwielbiam filmy z Russellem :D. Purpurowe Rzeki II, z tym francuskim aktorem, który zawsze gra w kryminałach. Również świetny film :).

Tak nie wymieniając pojedynczych tytułów, powiem, że chyba najbardziej lubię starsze horrory w stylu Piątek Trzynastego, Koszmar z ulicy Wiązów, Hellraiser, Helloween itd.

Nie mam jednego ulubionego filmu ;D do mojej czołówki mogę zaliczyc "Rrrr kiedy jaja miały kły" (bardzo polecam)  a poza tym fantasy, s-fi, horrory i stare filmy kostiumowe w stylu " D'Artagnan " ;))

s-fi,

O, mi przypomniałaś, że nie wspomniałem o świetnej serii Alien i dwóch częściach Predatora 8)

3 epizod gwiezdnych wojen

trylogia matrixa

trylogia Władcy pierścieni

Labirynt Fauna

Ulubione filmy..hmm zawsze mam z tym duże problemy :-\

Dużo się ogląda, wiele przypada do gustu, ale żeby zdecydować się na konkretne, z tym już ciężej :P

Nie jestem też zbytnio oryginalna, ale sentymentem darzę Gladiatora, Władcę Pierścieni, Gwiezdne Wojny..

Van Helsinga i genezę Wolverina :P

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0