Skocz do zawartości

Forumowa sesja - brudnopis


Murky

Rekomendowane odpowiedzi

1.Najprościejsza z możliwości, choć "leczenie" trochę mi tu nie pasuje, dodawanie PŻprzy rzucie na oobrażenia jest bezsensowne. Choć rozumiem, że posługujesz się "czystą" mechaniką, gdzie coś takiego, w tym przypadku miałoby sens.

2.Najmniej przekonujący mnie argument. Czemu od górnego pułapu? Po za tym 9 to faktycznie byłby absurd przy broni S-4

3.Najprościejsze rozwiązania są najlepsze. To brzmi najwiarygodniej.

Fajny pomysł z tym utknięciem broni. Chyba dobry z ciebie MG.

Podręczniki dojdą chyba jutro. Tylko, że mnie... Nie będzie w domu. Pewnie i tak będę się musiał osobiście pofatygować na pocztę, a czas będzie dopiero... W sobotę.

Sonky czeka na twoje wskazówki. Parę postów wyżej ma do ciebie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie, masz rację. Jednak już w Twojej części Ludwik zaprosił Gorna do stołu, więc wydawało mi się, że postawienie piwa samo już z tego wyniknie. Tak więc, Sonky, wolna ręka. Karl L. zapewne będzie chciał nieco powypyty(rypypypy)wać z kim ma przyjemność. Jeśli by go ktoś zapytał, to odpowie, że przybył tam wiedziony czystą ciekawością. W końcu od patrzenia nikt jeszcze nie został najemnikiem.

Dziękuję, choć nie jestem pewien jakości swojego "emgowania", acz trochę się z tym oswoiłem.

No i współczuję, ciężko się czeka na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszło nam chyba całkiem nieźle 8)

To teraz "zerujemy" kolejkę, czy może włączy się MG i "popchnie" historię na właściwe tory?

Brewer, ty mi nie mów, że ciężko się czeka na takie rzeczy!

Wygądam tych podręczników, jak dziecko prezentów pod choinką ;D

I pomyśleć, że jeszcze parę tygodni temu za nim was poznałem myślałem, że już poważny chłop się ze mnie robi :D

A teraz jak jakiś smarkacz wypatruję listonosza z paczuszką, jakby miał w niej najwspanialsze cukierki na świecie ;)

Ale trudno. Do cukierków dzisiaj się chyba nie dorwę. Przyjdzia mi na nie poczekać pradopodobnie do soboty :'(

Ale podobno im się dłużej na coś czeka, tym lepiej smakuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do dalszej części. Możecie się odnieść do obu sytuacji, tylko wyraźnie je wydzielcie przerwą i podkreśleniem. Jak u mnie.

Sugeruję, by zaczął Gorn.

Jakie masz pytania do "gościa"? Co mu odpowiesz? Będzie dość agresywny, na miganie się powie coś w stylu "Pić mnie się chce, i albo zara dasz mi na piwo, albo sam wytrzęsę z ciebie miedziaki". Itd. Po dłużej kłótni, niezależnie od rezultatu, powie: "A chędożyć to! Przecie i tak zara nas wszystkich diabli zeźrom, jak Avana i Molda!" (reszta twoich kumpli z lasu). Na pytanie ocb powie, że chodzi o kwestię morderstw w lesie, a po prośbie o wyjaśnienie powie "Pono diabli ich pokąsali, że rodzona matula by nie poznała. Kanonik był nawet, powiedział, że złe w tym paluchy maczało!"

Jeśli inni chcą się wtrącić, to jak?

Edit: w przypadku prowokacji lub gwaltownego tonu jest gotowy dac w ryja. Ale urazy trzymac nie bedzie - to prostak, a u nich bijatyka to norma. Nikt nie przywiazuje don wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naciskajmy. Brewer z sonkym studiują więc czasu mają mało. Ostatnio na forum wogóle ich nie widzę.

Sam, gdy byłem jeszcze młody myślałem o studiach. Plany były proste:

Pójdę na dziennikarstwo, a później będę robił w... CD-Action :D

Myślałem, by odwiedzić tamto forum, ale jakoś jeszcze tego nie zrobiłem. Nie wiem czemu. Dobrze mi tu, a po za tym (uwaga, gorzka riposta):

Nie lubię tłumów :D

Całe szczęście, że my z Cursianem tu jesteśmy. Gdzie się podziali dawni użytkownicy mający po 5(!) gwiazdek pod nikiem. Czy ktoś pamięta... Tego no... Dajmy na przykład... Superkarpika! Kiedyś taki aktywny, a dziś?

Może ktoś go wreszcie... Złowił.

Pewnie... Żona. I dwójka dzieci.

Proza życia zabija fora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże bron nas przed Gothiciem, jeśli nadal każda kolejna część będzie gorsza od poprzedniej. Zanim naczelnym, to czas na redaktora. Dwa lata jako współpracownik mi wystarcza :) Ale serio, czas zabrać się za pisanie, bo ostatnie 3 numery były bez moich tekstów przez tę cholerna magisterkę. Szczęśliwie teraz mam już dużo czasu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na poważnie z tą współpracą?

Po za tym jak mam to rozumieć. Piszesz dla nich newsy, czy przynosisz pizzę :D

A może odpowiadasz na listy i maile, a w takim bądz razie jest... Smuglerem!  >:(

A teraz na poważnie. Pamiętasz numer, w którym była PIERWSZA NA ŚWIECIE recenzja Killzone 3?

Ja im to załatwiłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...