SpellForce: Conquest of Eo - Demon Scourge

Podstawowe informacje

Nadchodzi nowe zagrożenie...

Coś przedarło się przez barierę oddzielającą świat Fiary od Królestwa Demonów. Po napływie demonów, które zostały uwolnione w wyniku nieznanego wydarzenia, Highmark znajduje się w rozsypce.

Trolle schodzą z gór, wypędzone z domów swoich przodków, i pustoszą miasta i osady Highmarku oraz ziemie krasnoludów. Władcy demonów ustanowili swoje włości na oczach wszystkich, narzucając swoje okrutne rządy i wydobywając esencję ziemi dla swoich nikczemnych celów.

Czy te nowe moce będą dla ciebie sprzymierzeńcem czy wrogiem? Tam, gdzie niektórzy widzą niebezpieczeństwo, sprytny mag dostrzega okazję. Znajdź sposób, by ujarzmić hordy trolli i podporządkować je sobie, sprzymierz się z demonami i czerp korzyści z ich ogromnych mocy - o ile zapłacisz za to odpowiednią cenę.

Alternatywnie odeprzyj rodzące się zagrożenie i zdobądź szacunek nie tylko mieszkańców królestwa, ale także innych magów. Cokolwiek wybierzesz, twoja droga będzie pełna niebezpieczeństw. Przetrwają tylko najsprytniejsi, najpotężniejsi i najzdolniejsi.

Nowa klasa maga i lista zaklęć

Kontroluj demony i twórz kulty, aby wysyłać sługi chętne do przyjęcia twoich demonicznych układów i infiltrowania wielkich miast w twoim imieniu. Przywołuj zdeprawowane duchy demonów zza Rzeki Dusz, dając im ciała do zamieszkania, aby mogły rosnąć w siłę. Następnie odrzuć ich truchła na bok, rozwijając demony w nowych żywicielach, aż stworzysz najpotężniejsze zastępy sługusów, lub zwiąż ich dusze w potężne artefakty, którymi będą mogły władać twoje armie. Demonologia oferuje szeroki wachlarz opcji dla tych, którzy są pozbawieni oporów, dodając ponad 25 nowych wież i rozszerzeń.

Nowa Szkoła Magii Okultyzmu oferująca 16 nowych zaklęć może wspomóc Demonologa w przywoływaniu i składaniu ofiar, ale może także wzmocnić moc innych klas magów, zapewniając im niszczycielskie klątwy i silne wiązania. Taka moc, jak zawsze, ma swoją cenę – ale może znajdziesz kogoś innego, kto ją zapłaci?

Nowe przygody, nowe jednostki, nowe moce

Dzięki 25 nowym jednostkom, w tym zupełnie nowej frakcji trolli, a także wielu potężnym demonom, naszemu magowi nie zabraknie nowych wrogów i sojuszników. Przeszło 30 nowych zdolności zapewnia ogromną różnorodność jednostkom, pomagając im stawić czoła ponad 120 nowym przygodom i misjom zawartym w tym DLC.

Nowy bohater troll, którego los jest spleciony z potężnym klanem trolli, a także osiem nowych lokacji czeka na graczy. Władcy demonów zadomowili się w świecie, zmieniając charakter kontrolowanych przez siebie regionów. Mogą stać się zarówno potężnymi sojusznikami, jak i straszliwymi wrogami.

News

więcej...