Yet Another Fantasy Title

Podstawowe informacje

Yet Another Fantasy Title (YAFT) jest grą RPG akcji, osadzoną w absurdalnym otwartym świecie fantasy, pełnym nawiązań do popkultury. Graj jako łotrzyk, który każdemu, kto stanie na jego drodze, funduje ciepłe powitanie mieczem i łukiem.

Pamiętaj, co się w życiu liczy - szacunek ludzi ulicy

Jesteś łotrem w typowym świecie fantasy. Zazwyczaj takich jak Ty zabijają wielcy herosi. Ale nie Ciebie! Pozbądź się przystojnego księcia w lśniącej zbroi, ukradnij jego jednorożca i totalnie przypadkowo zostań... Wybrańcem. Zdobądź szacunek elfów, krasnoludów, goblinów i orków, które władają okolicą - mogą Ci pomóc w trakcie misji!

Walcz z różnymi fantastycznymi istotami

Wybierz się w niesamowitą podróż, której zwieńczeniem będzie zabicie smoka terroryzującego okolicę. Pokonaj w walce obleśne ogry, niecne gobliny i wielkie trolle. Wypełnij różnorodne epickie misje albo kompletnie nie przejmuj się fabułą i siej chaos w pobliskich wsiach i miasteczkach. Eksploruj brudny fantastyczny świat na grzbiecie wilka, wozem lub spacerem, jednocześnie walcząc mieczem i łukiem. A to wszystko soczyście doprawione groteskowym poczuciem humoru.

Ukończ absurdalne zadania

Naucz się zaklęć, które wprawią Twoich wrogów w popłoch. Poczęstuj ich ogniem i lodem lub też po prostu wysadź całe pole walki. Dopadło się magiczne wypalenie? Chwyć za miecz i siej zamęt w okolicy. Bo możesz. Po tej ciężkiej pracy dołącz do grona orków na wieczór pełen frywolnych zabaw. Rzucaj butelkami z dziwnym obrzydliwym płynem prosto w zakute łby goblinów. Albo postaw się w ich roli: okradaj bogatych, nie dawaj nic ze zdobyczy biednym i sprawdź na własnej skórze, jakie wrażenia funduje porządne oberwanie w głowę.

Niech wszystko płonie

Poznaj magiczne tricki prosto od nieco podejrzanego czarodzieja, po którym widać nadmierne upodobanie do magicznych eliksirów. Zgładź straszliwego smoka. Chcesz doświadczyć polowania na potwory? Albo odpicować wilka? A może w ogóle ukraść Pierścień od Gangu Pierścienia? Bułka z masłem. Zdobądź szacunek wśród różnych magicznych ziomków i przejmij z ich pomocą królestwo. Bez Ciebie nie będzie na tym świecie żadnej niesprawiedliwości. Przynajmniej dopóki sam o to nie zadbasz.

  • Data premiery (świat):

News

Każda moc posiada swoją ciemną stronę, prawda? Ciemną stronę humorystycznego cRPG-a Yet Another Fantasy Title można zobaczyć na najnowszym zwiastunie gry, który przedstawił również jej datę premiery.

więcej...