Sacred Fire z powodzeniem ufundowane na Kickstarterze

Crowdfundingowa zbiórka na rzecz Sacred Fire powoli zbliża się do końca. Deweloperzy z Poetic Studio mogą jednak już teraz świętować sukces, bowiem ich projekt właśnie przekroczył barierę funduszy, której oczekiwali.

Producenci "psychologicznego RPG-a" poprosili fanów o 50 tys. dolarów wsparcia. W chwili obecnej na koncie Sacred Fire znajduje się już nieco ponad 56 tys. dolarów, co oznacza, że gra nie tylko została ufundowana, ale otrzyma również dodatkowe opcje personalizacji postaci, które stanowiły pierwszy dodatkowy cel. Przykłady różnych strojów, fryzur i bród możecie obejrzeć na poniższym nagraniu.

W grze są jeszcze dwa dodatkowe cele. Pierwszy z nich (60 tys. dolarów) wzbogaci grę o "wewnętrzny głos", czyli monologi głównego bohatera, które nadadzą fabule dodatkową głębię. Realizacja drugiego celu (65 tys. dolarów) umożliwi deweloperom częściowe "ugłosowienie" bohaterów, dzięki czemu dziesiątka z nich przemówi głosem aktorów w najważniejszych momentach gry. Czasu pozostało jednak niewiele, bowiem Kickstarterowa kampania Sacred Fire zakończy się już za 17 godzin.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.