Twórcy Sacred Fire wykonali milowy krok w stronę premiery pełnej wersji gry

Po dłuższej przerwie producenci ze studia Poetic przygotowali krótki raport na temat stanu prac nad pełną wersją Sacred Fire. Wynika z niego, że wszystko szczęśliwie zmierza ku planowanej premierze.

W tzw. "zimowej aktualizacji" Słowacy poinformowali, że scenariusz trzeciego i zarazem ostatniego aktu fabuły został ukończone; rozpoczęły się nawet prace nad jego lokalizacją. Jak się okazuje, ostatni rozdział gry jest dwa razy większy od poprzedniego, a co więcej, pojawią się w nim nowe, nieplanowane wcześniej wątki, jak choćby możliwość wybicia Ygrain ponad jej zgorzknienie.

To wszystko oznacza, że deweloperzy ze studia Poetic mogą teraz skupić się na przeniesieniu scenariusza w realia gry i intensywnym testowaniu pod kątem dostępnych mechanik. Zaprezentowana kilka miesięcy temu roadmapa jest zatem w pełni aktualna i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w pełną wersję Sacred Fire zagramy latem 2024 r.

Szczegółowe informacje na temat aktualnego stanu prac nad grą znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.