Sacred Fire z nową roadmapą i przesuniętą datą premiery pełnej wersji gry

Producenci ze studia Poetic nakreślili ostateczną (?) roadmapę do wydania pełnej wersji gry Sacred Fire. Zła wiadomość jest taka, że data premiery wer. 1.0 została po raz kolejny przesunięta.

Słowacy stwierdzili, że są już bardzo blisko zakończenia prac nad fabułą Sacred Fire. Gdy do tego dojdzie, deweloperzy skupią się na ustawieniu wszystkich scen oraz rzutów kośćmi w Akcie III, wieńczącym całą grę. W międzyczasie rozpoczną się prace nad sfinalizowaniem angielskiej wersji gry. Wszystko to powinno zakończyć się wiosną 2024 r.

To jednak nie będzie jeszcze koniec pracy nad Sacred Fire. Między wiosną a latem producenci ze studia Poetic zamierzają przeprowadzić intensywne testy gry ze wsparciem swojej społeczności. W tym samym czasie będą też trwały prace nad lokalizacją, choć niestety deweloperzy nie przewidują oficjalnego wsparcia dla jęz. polskiego.

 

Ostatecznie Akt 3, wraz z kompletną lokalizacją, zostaną oddane w ręce graczy w ramach wer. 1.0. Według zaprezentowanego właśnie planu nastąpi to latem 2024 r.

Jak zatem widać, na pełną wersję tego "psychologicznego" cRPG-a, opowiadającego o inwazji Rzymian na Kaledonię, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Niemniej Sacred Fire jest już w produkcji od tylu lat, że kilka dodatkowych miesięcy nie powinno zrobić nikomu wielkiej różnicy.

Szczegółowe informacje na temat najświeższej wersji roadmapy Sacred Fire znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.