Sacred Fire: podsumowanie kampanii na Kickstarterze

Dokładnie tydzień temu Kickstarterowa zbiórka na rzecz Sacred Fire dobiegła końca. Niezależnemu studiu Poetic udało się pozyskać środki na produkcję gry, a nawet na kilka dodatkowych celów.

Słowaccy deweloperzy na stworzenie i wydanie swojego "psychologicznego" RPG-a potrzebowali 50 tys. dolarów. Dzięki crowdfundingowej zbiórce uzyskali okrągłe 65 tys. dolarów, co stanowi 130% wspomnianej kwoty. Dodatkowe środki zostaną przeznaczone na nowe opcje personalizacji postaci, "wewnętrzny głos", czyli specjalne monologi głównego bohatera, a także nagranie głosów kluczowych postaci głównego wątku Sacred Fire.

Choć zbiórka na Kickstarterze dobiegła końca, to "spóźnialscy" miłośnicy RPG-ów wciąż mogą wesprzeć słowackie studio za pośrednictwem PayPala. Aby tego dokonać, należy udać się na oficjalną stronę Sacred Fire i skorzystać z przycisku "Back Sacred Fire". Umożliwi on wybór identycznych nagród jak te, które były dostępne w czasie kampanii na popularnej platformie crowdfundingowej.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować twórcom gry i życzyć im owocnej pracy nad ich dziełem. Zainteresowanych dokładnymi statystykami zbiórki odsyłam do artykułu podsumowującego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.