Twórcy Grim Dawn przedstawili pierwszych przeciwników z dodatku Forgotten Gods

Wyprawa na Płaskowyż Korvański, która czeka nas w dodatku do Grim Dawn pt. Forgotten Gods, zaowocuje spotkaniem z wieloma nowymi bestiami. Pierwsze dwie z nich możemy poznać już dzisiaj.

W najnowszej odsłonie Grim Misadventures deweloperzy z Crate Entertainment zaprezentowali parę potężnych przeciwników: Ożywionych Strażników (oryg. Animated Keepers) oraz Kamienne Gryfy (Stone Gryphons). Kilka słów o tych ostatnich:

 

Te potężne istoty, stworzone z tego samego kamienia co Ożywieni Strażnicy, zostały ukształtowane na podobieństwo śmiercionośnych bestii, jakie można ujrzeć w przestworzach ponad Kotliną Korvańską.

Podobnie jak potwory, na kształt których je stworzono, Kamienne Gryfy posiadają potężne pazury i mordercze dzioby, pozwalające im na rozszarpanie swoich wrogów na strzępy. Podchodząc do ich posągów, należy zachować wielką ostrożność, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy są jedynie prostymi dekoracjami, czy może... strażnikami, którzy mają przepędzić potencjalnych złodziei.

Wygląda więc na to, że podczas eksploracji Płaskowyżu Korvańskiego czeka nas nie lada wyzwanie. Ale czy po Grim Dawn mogliśmy się spodziewać czegokolwiek innego?

Więcej informacji na temat wspomnianych potworów, w tym ich pierwsze wizualizacje, znajdziecie w najnowszej odsłonie Grim Misadventures. Tam też znajdziecie pierwsze dwa utwory z oficjalnej ścieżki dźwiękowej Grim Dawn: Forgotten Gods, które Crate Entertainment ujawniło podczas zeszłotygodniowego streama na Twitchu. Szkoda byłoby je przegapić!


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.