Sacred Fire: lipcowy raport z prac

Lipiec dobiegł końca, a wraz z nim kolejny miesiąc wytężonych prac nad Sacred Fire. Producenci z Poetic Studio wykonali w tym czasie spory postęp, o czym postanowili powiadomić w lipcowym dzienniku deweloperskim.

Otóż okazuje się,że pierwsza wersja preview Sacred Fire jest już niemal gotowa i niebawem trafi w ręce (i na dyski) najhojniejszych donatorów kampanii gry na Kickstarterze. Kod jest już niemal gotowy, trwają prace nad poprawkami fabuły, a w dodatku niemal wszystkie dialogowe wybory doczekały się unikatowych "porażek". Słowackie studio nie podało na razie daty wydania wersji preview, ale niewątpliwie jest na co czekać.

W drugiej części artykułu Andrej, jeden z szefów projektu, opisał swoje doświadczenia z różnymi systemami RPG, wyróżniając te, które wpłynełyna kształt Sacred Fire. To niewątpliwie ciekawa lektura dla każdego, kto wyczekuje premiery tego psychologicznego cRPG-a.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu, który możecie przeczytać tutaj.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.