Age of Wonders: Planetfall w planie wydawniczym CDP

CDP zapowiedziało właśnie kolejne tytuły, które trafiły do planu wydawniczego polskiego dystrybutora gier. Wśród nich znajduje się jedna gra, która szczególnie zainteresuje naszych czytelników - Age of Wonders: Planetfall.

Przypomnijmy, że Age of Wonders: Planetfall to nowa gra strategiczna od Triumph Studios, która oferuje graczom taktyczną walkę turową oraz pogłębione spojrzenie na budowę imperium. Warto podkreślić, że seria po raz pierwszy przenosi się w realiach science-fiction.

W Age of Wonders: Planetfall wpłyniemy na los Gwiezdnej Unii, przemierzając bujne krajobrazy, dzikie pustkowia i przerośnięte megamiasta. Na naszej drodze staną oczywiście rywalizujące ze sobą frakcje, jednak w starciach z nimi pomogą nam dypliomacja oraz... dawno zapomniane technologie, ukryte w opustoszałych miejscach. Okazuje się bowiem, że upadłe galaktyczne imperium skrywa niejedną tajemnicę...

Premierę Age of Wonders: Planetfall zaplanowano na 6 sierpnia. Czekacie na tę produkcję?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.