Solasta: The Crown of the Magister: więcej informacji o łupach

Zbieranie łupów to esencja niemal każdego RPG-a. Nie inaczej będzie w grze Solasta: The Crown of the Magister, choć jej twórcy mają nieco inne podejście do tego zagadnienia.

Producenci ze studia Tactical Adventures pracując nad tym, by przygody w ich grze były naprawdę epickie. Tylko cóż epickiego jest w zbieraniu żelaznych sztyletów po szeregowych orkach? Ano właśnie. Biorąc to pod uwagę, w Solaście członkowie drużyny gracza będą zbierać jedynie najbardziej wartościowe łupy. Co z resztą?

Otóż po “wyczyszczeniu” danych podziemi z potworów i cennych przedmiotów, nasi bohaterowie będą mogli wynająć… organizację, która “uprzątnie” resztę łupów za nich, a następnie udostępni zebrane przedmioty za niewielką prowizję. Rozwiązanie dość ciekawe i innowacyjne, prawda? Co o nim sądzicie?

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami omawianego tematu, o którym możecie przeczytać na oficjalnym blogu gry Solasta: The Crown of the Magister.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.