Grim Dawn: nowy patch będzie największą darmową aktulizacją w historii gry

Obecnie Crate Entertainment finalizuje prace nad kolejnym hotfiksem (1.1.4.2) do Grim Dawn, który powinien zostać wydany jeszcze w tym tygodniu, lecz główna uwaga deweloperów studia skupia się na czymś innym. To patch 1.1.5.0 - największa darmowa aktualizacja w historii gry!

Ta ogromna aktualizacja wprowadzi m.in. kolejny, wielki, roguelike'owy kompleks podziemi z hordami wrogów i toną łupów w środku, lecz o tym traktuje najnowszy dziennik deweloperski z cyklu Grim Misadventures. Producenci gry postanowili bowiem opowiedzieć o innej komleksowej zmianie, czyli totalnym przebalansowania Rzadkich Afiksów oraz przedmiotów Epickich. Wszystko po to, by łupy z początkowej fazy Grim Dawn nie odstawały pod względem atrakcyjnych od późniejszych "epików".

Jak Crate Entertainment zamierza tego dokonać? Najlepiej zajrzyjcie do wspomnianego artykułu i przekonajcie się sami. Warto dodać, że data wydania patcha 1.1.5.0 pozostaje na razie nieznana.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.