Age of Wonders: Planetfall: dodatek Revelations już dostępny!

Triumph Studios wydało pierwsze DLC do Age of Wonders: Planetfall. Rozszerzenie zatytułowane Revelations wprowadza nową rasę Es’Teq, dodatkowe misje w kampanii, nowy scenariusz i kolejną mechanikę rozgrywki.

 

Upadek Związku Gwiezdnego sprawił, że zza grobu powróciła dynastia znana jako Es’Teq. Wywodzący się z niej lud Heritor wykorzystuje prastarą technologię do gromadzenia energii, dzięki której wskrzesi miliardy wyznawców jak galaktyka długa i szeroka, aby roztoczyć nad nią teokratyczne panowanie. Przedstawiciele cywilizacji Heritor pozbawiają wrogów Esencji, a za oręż służy im broń entropijna skuteczna przeciw maszynom, zdolna przebudzić prastare umysły Es’Teq ze snu. Powstrzymaj ich marsz ku potędze lub dołącz do sił sprzyjających narodzinom imperium opartego na władzy absolutnej.

Jeśli nie liczyć nowej rasy, to wśród pozostałych nowości najciekawiej wygląda system anomalii, który pozwoli graczom odkryć ponad 30 tajemniczych miejsc najeżonych pułapkami i obfitujących w potężnych wrogów, jednak skrywających wyjątkowe nagrody i sekrety.

Age of Wonders: Planetfall - Revelations można już nabyć na Steamie oraz GOG w cenie 53,99 zł. Dodatek jest dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Passa.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.