Snow & Steam, zimowa aktualizacja Torchlight III, już dostępna

Zima zawitała do Torchlight III! Stało się to za sprawą najnowszej aktualizacji Snow & Steam, która wprowadzi graczy action RPG-a w świąteczny nastrój.

Aktualizacja jest największą paczką zawartości wprowadzoną do Torchlight III od dnia premiery w październiku. Na graczy czekają cztery świąteczne zwierzaki oraz bożonarodzeniowy wariant jednego z dotychczasowych futrzaków, jedenaście zupełnie nowych legendarnych przedmiotów (w tym pięć nowych lodowych broni), legendarny zestaw pancerzy, nowe świąteczne dekoracje fortów oraz nowa stacja „Style Station”, która umożliwia dostosowanie wyglądu postaci – i wiele innych.

Co więcej, aktualizacja wprowadza mnóstwo poprawek do gry – łącznie z odnowioną wersją klasy Forged i zmianami w systemie lochów Fazeer’s Endless Dun’djinn. Dodano też nowy, ograniczony czasowo kontrakt „Snow & Steam Contract”, który pozwala graczom spędzić święta z dwoma nowymi, włochatymi zwierzakami – Mroźna sową (Frost Owl) i Kotem w brzydkim swetrze (Ugly Sweater Cat). Ponadto gracze, którzy osiągną odpowiednie postępy w tym kontrakcie, będą mogli zdobyć dodatkowe nagrody – w tym śnieżne dekoracje fortu oraz cały asortyment przedmiotów użytkowych i walut. Ów kontrakt będzie aktywny wyłącznie podczas świąt, jednak zdobyte dzięki niemu przedmioty pozostaną w ekwipunku na stałe. Dodatkowo, wszyscy poszukiwacze przygód będą również mogli zgarnąć dwa zupełnie nowe zwierzaki w jego trakcie – uroczego Renifera (Reindeer) i Świąteczną fretkę (Jolly Ferret) – a także bożonarodzeniowy wariant Ukochanego psa pasterskiego (Retriever).

 

To nadal nie wszystko. Od teraz podczas przebijania się przez rubież gracze będą mogli doświadczyć przyjemności wynikającej z posiadania pięciu zupełnie nowych legendarnych broni, spośród których aż cztery – buława The North Mace, ostrze Glacier’s Edge, tarcza Frostwall oraz karabinek My Lil’ General – są częścią zestawu broni arktycznego uzbrojenia (Arctic Armaments), a piąta – Toymaker's Tool – jest całkowicie unikatowa. Gracze mogą także zdobyć Zestaw zimowego splotu (Winterweave), który posiada umiejętność  Szczęśliwy poszukiwacz przygód (Lucky Adventurer) zapewniającą +20% szansy na rzadkie przedmioty i 10% premię do prędkości ruchu przez 30 sekund po zabiciu elitarnego przeciwnika. Te nowe legendarne przedmioty zostają na stałe dodane do arsenału dostępnego w grze i mogą zostać znalezione wyłącznie przez postaci na co najmniej 47 poziomie. Do gry trafiły również dwa nowe rzadkie hełmy – Głowa lodowej postaci (Frostform Head), która przemienia użytkownika w bałwana, oraz Czapka elfki (Elfin Cap) – by wprawić wszystkich graczy w świąteczny nastrój.

Aktualizacja Snow & Steam wprowadza również liczne poprawki w rozgrywce. Klasa Forged będzie teraz dużo skuteczniejsza dzięki aktualizacjom jej systemu walki i wyświetlacza HUD. Lochy „Fazeer’s Endless Dun’djinn” również zostały udoskonalone – otrzymując więcej afiksów i nagród – a system fortów dostępny w grze zaktualizowano o nowe funkcje takie jak stacja „Style Station” dostępna dla wszystkich od chwili objęcia władzy nad swoją warownią. Nowa stacja wprowadza możliwość transmogryfikacji i farbowania przedmiotów, dzięki czemu gracze będą mogli dostosowywać wygląd i kolor swojego wyposażenia.

Po więcej informacji na temat zimowej aktualizacji Torchlight III zajrzyjcie na oficjalny blog gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.