Remake Knights of the Old Republic oficjalnie zapowiedziany!

Stało się to, o czym plotkowano i spekulowano od dawna. Podczas PlayStation Showcase 2021 oficjalnie zapowiedziano remake Star Wars: Knights of the Republic!

Pierwszy teaser odświezonej wersji kultowej gry przedstawia się następująco:

 

Nie ujawniono jednak zbyt wielu informacji o samej produkcji. Wiadomo, że ukaże się ona na PC-ty i PS5, ale kiedy? To pozostaje tajemnicą. Tajemnicą nie jest za to nazwa producenta remake'u, którym jest Aspyr - firma znana z pomyślnego portowania wielu gier, także cRPG-ów. W ostatnim czasie do zespołu pracującego nad starym-nowym KotOR-em miało dołączyć wielu weteranów branży, których zadanie jest teoretycznie dość proste: wznieść remake na wyżyny współczesnej technologii, a jednocześnie nie zepsuć fabuły, za którą fani od lat wielbią grę BioWare'u.

Wygląda na to, że Jason Schreier znów miał rację. Pozostaje pytanie, czy Aspyr szykuje remake na 20-rocznicę wydania Knights of the Republic? Ta, przypomnijmy, już w 2023 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.