Sacred Fire z datą premiery we Wczesnym Dostępie i nowym zwiastunem

Podczas The Escapist Indie Showcase 2021 zaprezentowano nowy zwiastun Sacred Fire, psychologicznego cRPG-a słowackiego studia Poetic. Zapowiedziano również datę premiery wczesnej wersji gry.

Przypomnijmy, że Sacred Fire przenosi graczy do starożytnej Brytanii i pozwala graczowi wcielić się w uciekiniera tropionego przez rzymskich najeźdźców. Co wyróżnia grę studia Poetic od innych produkcji jest bardzo mocny akcent postawiony przy budowaniu psychologicznych portretów postaci - sukces lub klęska w dużej mierze zależą bowiem od tego, jak bohaterowie będą sobie radzić ze strachem, złością oraz jak silna okaże się ich wola walki.

Brzmi interesująco? Jeśli tak, to już teraz można zagrać w darmowe demo Sacred Fire. Pozwala ono doświadczyć pierwszego rozdziału historii z perspektywy mężczyzny lub kobiety i - co ważne - rozgrywa się on inaczej w zależności od płci głównego bohatera (lub bohaterki)! Warto też dodać, że głosy ważnym NPC-om podłożyły takie sławy jak Doug Cockle (Geralt z Rivii w anglojęzycznej wersji trylogii o Wiedźminie CDPR), Michelle Gonzo i Ben Britton.

 

Kompletny pierwszy akt historii będzie można poznać, gdy Sacred Fire zadebiutuje na Steamie w wersji z Wczesnym Dostępem. Stanie się to już 19 października. W późniejszym czasie producenci ze studia Poetic zamierzają dodać kolejne dwa akty opowieści w formie darmowych aktualizacji. Warto dodać, że wczesna wersja gry będzie dostępna jedynie w jęz. angielskim, jednakże gdy prace nad fabułą zostaną ukończone, można spodziewać się lokalizacji.

A jak prezentuje się nowy zwiastun Sacred Fire? Zobaczcie sami.

Pozostaje zatem czekać na październikową premierę gry. W międzyczasie można dodać Sacred Fire do swojej Steamowej listy życzeń - o ile oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.