Wasteland 3: już 2 mln Strażników zawitało do Kolorado

inXile Entertainment podzieliło się ostatnio ciekawą liczbą. Zdaniem rachmistrzów studia post-apokaliptyczne pustkowia Wasteland 3 przemierzyło już co najmniej 2 mln graczy.

Informacja pojawiła się na oficjalnym Twitterze studia.

Kupuj bez DRM na GOG.com!

Jeśli dokonasz zakupu z powyższego linku, możemy otrzymać niewielką prowizję.

Nie wiadomo jednak, jak dokładnie liczba graczy przekłada się na liczbę sprzedanych kopii na poszczególnych platformach. Liczba jednak może robić wrażenie i pozytywnie nastrajać na kontynuację sagi.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!