Nowy cinematic Tainted Grail: The Fall of Avalon zaprezentowany!

Blisko siedem miesięcy - tyle czasu upłynęło od ostatnich oficjalnych wieści o Tainted Grail: The Fall of Avalon. Projekt wrocławskiego studia Awaken Realms bynajmniej nie umarł, o czym może zaświadczyć zaprezentowany właśnie cinematic.

Krótki film przedstawia bliżej nieokreśloną scenę mającą miejsce gdzieś w uniwersum znanym z arturiańskim legend. Cinematic potwierdza, że osadzona w otwartm świecie produkcja jest utrzymana w klimacie naprawdę ciężkiego fantasy, dalekiego od klasycznych opowieści o Królu Arturze i rycerzach Okrągłego Stołu. Zobaczcie sami.

 

Awaken Realms zapowiedziało również, że to dopiero początek wzmożonej aktywności związanej z Tainted Grail: The Fall of Avalon. Zdaniem producentów gry pierwsze fragmenty rozgrywki powinny zostać zaprezentowane "niedługo". To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników cRPG-ów z otwartym światem, którzy od dłuższego czasu czekają na taką produkcję z odpowiednim rozmachem.

Warto przypomnieć, że wczesnodostępowa premiera gry Tainted Grail: The Fall of Avalon została zaplanowana na ostatni kwartał 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.