Twórcy Project Haven przedstawili świeży raport z prac

Po trzech miesiącach przerwy producenci z Code Three Fifty One przedstawili nowy dziennik deweloperski dot. Project Haven. Zaraportowali w nim najnowsze postępy w pracach nad tym taktycznym cRPG-iem.

Przez ostatni kwartał deweloperzy nie spoczywali na laurach. Z najnowszego dziennika wynika, że w tym czasie poczyniono duży postęp w obszarze rozgrywki oraz grafiki. W rezultacie w Project Haven można już przesuwać niektóre elementy otoczenia i ukrywać ogłuszonych lub zabitych wrogów, a bohaterowie gry doczekali się nowych animacji twarzy i nie tylko.

Szczegółowe informacje znajdziecie pod niniejszym adresem. Warto odnotować, że opisane wyżej zmiany deweloperzy zamierzają przedstawić graczom w nowej wersji demonstracyjnej. Data jej wydania pozostaje na razie nieznana, choć nadchodzący wielkimi krokami Gamescom wydaje się świetną okazję do wypuszczenia dema.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.