Quakecon 2022: nowe informacjo o Fallout 76: Wyprawy - Dzióra

Już za trzy tygodnie, po wielu latach przerwy, miłośnicy Fallouta będą mieli okazję powrócić do post-apokaliptycznego Pittsburgha, znanego jako Dzióra (oryg. The Pitt). Stanie się to za sprawą nowego dodatku do gry Fallout 76, który został zaprezentowany podczas tegorocznego Quakeconu.

Promieniowanie i destrukcja zniszczyły wspaniałe miasto przemysłowe, jakim niegdyś był Pittsburgh, a jego mieszkańcy zmutowali się w krwiożerczych troglodytów. Tymczasem rozpoczyna się walka o władzę pomiędzy robotniczą frakcją Unii a Fanatykami, agresywną zgrają bandytów.

Gracze, którzy wyruszą na wyprawę do Dzióry, będą mogli zawrzeć sojusz z Unią, poznać jej historię, zdobyć nowe uzbrojenie i pancerze oraz zyskać reputację wśród nowych przyjaciół. Na miejsce warto też zabrać swoich prawdziwych znajomych, których pomoc może okazać się nieodzowna w starciu z Fanatykami.

 

Same Wyprawy, jak się okazuje, to powtarzalne misje na dużą skalę, rozgrywające się w tytułowej Dziórze. Można je zaliczać solo lub z maksymalnie czteroosobową drużyną. Każdy gracz może zgłosić się do Wyprawy, a jej misje są skalowane do poziomów graczy w drużynie.

Ulice zrujnowanego Pittsburgha są jak labirynt, który będzie wyzwaniem dla nawet najbardziej doświadczonych i dobrze przygotowanych grup – wyzwania w Wyprawach można porównać do misji kończących serie w Falloucie 76. Ukończenie Wypraw oznacza doświadczenie, łupy i znaczki – nową walutę, którą można potem wymienić na potężne i rzadkie nagrody związane z tym trybem rozgrywki.

Dodatek Wyprawy - Dzióra zostanie wydany już 13 września i będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Fallouta 76. Od tego momentu gracze będą mogli zgarnąć podstawową wersję gry w ramach Fallout 76: Dzióry Edycji Standardowej. Jeszcze więcej wrażeń czeka w Fallout 76: Dziórze Edycji Deluxe, która poza podstawową wersją gry Fallout 76 zaoferuje Cyfrowy Zestaw Ulepszeń zawierający zestaw C.A.M.P. pittsburskiego sąsiedztwa, malowanie Fanatyków na PM 10 mm, pluszowego troglodytę, malowanie Fanatyków na pancerz wspomagany i ładowarkę rdzenia fuzyjnego. Dotychczasowych posiadaczy Fallouta 76 zainteresuje z kolei Pakiet Rekrutacyjny Dzióry, który pozwoli dodać do swojej gry Cyfrowy Zestaw Ulepszeń z Edycji Deluxe.

Jak wam się podoba nadchodzący dodatek? Zamierzacie raz jeszcze odwiedzić Dziórę?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.