Bethesda wyda specjalną antologię siedmiu gier z serii Fallout

12 kwietnia swoją premierę będzie miał serial oparty na kultowym uniwersum gier Fallout. Bethesda zamierza uczcić ten moment poprzez wydanie monumentalnej edycji wszystkich siedmiu gier osadzonych w tym post-apokaliptycznym świecie.

Fallout – Antologia S.P.E.C.J.A.L.N.A. zawiera siedem kart kolekcjonerskich inspirowanych kartami profitów z gry Fallout 76. Całość zapakowana jest w rdzeń miniaturowej bomby - rozbrojonej, lecz pomalowanej jak miniatomówka i z wybuchowym efektem dźwiękowym! Na tych S.P.E.C.J.A.L.N.Y.C.H. kartach maskotka Vault-Tec, Vault Boy, najlepiej wykorzystuje swoje punkty charyzmy, aby opisać główne umiejętności każdego wyjątkowego mieszkańca krypty – od brutalnej siły po czyste szczęście.

Każda S.P.E.C.J.A.L.N.A. karta posiada wydrukowany kod na jedną z siedmiu kultowych gier z serii Fallout na PC, w tym:

Premierę tej niezwyklej antologii zaplanowano na 11 kwietnia. W oficjalnym sklepie Bethesdy można już składać zamówienia przedsprzedażowe, choć trzeba mieć na uwadze, że zakup uszczupli portfel o aż 273 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.