Miasma Chronicles, nowa gra twórców Mutant Year Zero: Road to Eden, oficjalnie ogłoszona

W Mutant Year Zero: Road to Eden ekipa The Bearded Ladies udowodniła, że wie, jak należy robić dobre cRPG-i z turowym systemem walki. Niemniej owa produkcja nie pozwoliła szwedzkim deweloperom w pełni rozwinąć swych skrzydeł. Być może uda im się to w Miasma Chronicles, ich nowym projekcie, który właśnie doczekał się oficjalnej zapowiedzi.

Nowa gra Brodatych Dam zabierze graczy do nieodległej przyszłości, w której Ameryka została rozdarta przez nieokiełznaną siłę zwaną Wyziewem. Głównym bohaterem opowieści jest Elvis - młody mechanik z miasteczka górniczego Sedentary, którego matka zostawiła w opiece robotycznego starszego „brata”, wręczając chłopcu tajemniczą rękawicę, przy pomocy której może kontrolować Wyziew. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie na barkach tej pary oraz poznanych przez nich towarzyszy, spocznie los całego świata...

Bohaterów Miasma Chronicles poznacie lepiej, oglądając poniższy zwiastun.

 

Miasma Chronicles uderzy w tony doskonale znane fanom poprzedniej produkcji studia: przemierzanie post-apokaliptycznych pustkowii, zarządzanie skromną drużyną barwnych bohaterów, zaawansowany system rozwoju postaci oraz taktyczny, turowy system walki. Wszystko to osadzone w autorskim uniwersum przypominającym Stany Zjednoczone w niedalekiej przyszłości.

Pierwszy gameplay z Miasma Chronicles obejrzycie poniżej.

Premierę nowej produkcji Brodatych Dam zaplanowano na 2023 r., jednak już teraz można dodać tę grę do swojej Steamowej listy życzeń. Polecam również zapoznać się z pierwszymi screenami.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.