Miasma Chronicles już dostępne

Dwa dni temu swoją premierę miał Miasma Chronicles - najnowszy, taktyczny RPG od studia The Bearded Ladies, twórców Mutant Year Zero: Road to Eden. "Brodate Panie" ponownie zabierają graczy na post-apokaliptyczne pustkowia, choć tym razem w nieco innej estetyce.

Miasma Chronicles otwiera wrota do alternatywnej wersji Stanów Zjednoczonych, w której kraj ten został rozdarty przez nieokiełznaną siłę zwaną Wyziewem. Główny bohater nowej produkcji The Bearded Ladies, Elvis, jest mechanikiem z górniczego miasteczka Sedentary. Chłopaka poznajemy w momencie, w którym porzuciła go matka, zostawiając jednak w spadku...  tajemniczą rękawicę pozwalającą kontrolować Wyziew. Teraz Elvis oraz jego mechaniczny "brat" muszą wyruszyć w podróż, by odnaleźć odpowiedzi, które mogą na zawsze odmienić losy ludzkości.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Miasma Chronicles to połączenie eksploracji w czasie rzeczywistym z taktyczną, turową walką, trudnymi wyborami fabularnymi i rozbudowanym systemem rozwoju postaci. "Brodate Panie" obiecują też szereg barwnych, nietuzinkowych lokacji do zwiedzenia, niepowtarzalnych NPC-ów oraz mnóstwo zdolności i ulepszeń ekwipunku, które pozwolą spersonalizować rozgrywkę w dowolny sposób.

 

Premierowy zwiastun Miasma Chronicles prezentuje się następująco.

Najnowszą produkcję The Bearded Ladies można już nabyć m.in. na Steamie w cenie 219 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.