Znamy datę premiery Miasma Chronicles

Odkąd Miasma Chronicles zostało zapowiedziane we wrześniu ubiegłego roku, wieści o nowej produkcji studia The Bearded Ladies było jak na lekarstwo. Z lekkim zaskoczeniem można więc przyjąć ogłoszenie daty premiery gry, która odbyła się dzisiaj podczas Future Games Show.

Przypomnijmy, że Miasma Chronicles zabiera w graczy w podróż do alternatywnej wersji Stanów Zjednoczonych, w której kraj ten został rozdarty przez nieokiełznaną siłę zwaną Wyziewem. Główny bohater nowej produkcji "Brodatych Dam", Elvis, jest mechanikiem z górniczego miasteczka Sedentary. Chłopaka poznajemy w momencie, w którym porzuciła go matka, zostawiając jednak w spadku...  tajemniczą rękawicę pozwalającą kontrolować Wyziew.

Nowy, zaprezentowany dzisiaj trailer Miasma Chronicles przedstawia Elvisa oraz jego towarzyszy, Diggsa i Jade, w samym sercu poszukiwań rodzicielki tego pierwszego w nieprzyjaznym, quasi-apokaliptycznym świecie. Zobaczcie sami.

 

Jak zatem widać, premierę Miasma Chronicles zaplanowano na 27 maja. To całkiem nieodległy termin, biorąc pod uwagę, jak niewiele wiadomo o samej grze. Producenci z The Bearded Ladies zamierzają jednak to zmienić, dlatego w najbliższych tygodniach powinniśmy spodziewać się wielu nowych informacji na temat Elvisa, jego towarzyszy i nadciągającej wielkiej przygody.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.