Project Haven opóźnione. Nowe demo już dostępne

Studio Code Three Fifty One poinformowało o konieczności opóźnienia premiery Project Haven. Na osłodę tych wieści deweloperzy wypuścili za to nowe demo gry.

Najnowsza wersja demonstracyjna została przygotowana z okazji Steamowego wydarzenia TactiCon. W stosunku do poprzedniej wersji nowe demo może pochwalić się nowym systemem SI wrogów, dużymi zmianami w zakresie mechanik percepcji (widzenia i słyszenia), nowym systemem umiejętności, a także odświeżoną wersją niektórych tekstur i animacji.

Nowe demo Project Haven można już teraz pobrać ze Steama. Pozostanie ono dostępne dla ogółu graczy do 3 października włącznie. Później demo zniknie z platformy Valve'a, jednak i to nie powinno nikogo martwić, bowiem "już niedługo" mają ruszyć zamknięte beta-testy i na pewno część graczy będzie mogła do nich dołączyć.

 

Na koniec nieco gorsza wiadomość, od której właściwie rozpoczął się ten news: w pełną wersję Project Haven na pewno nie zagramy w 2022 r. Wprawdzie gra powinna być do końca roku gotowa pod względem zawartości, to jednak przetestowanie wszystkiego i zaimplementowanie poprawek będzie wymagało dodatkowego czasu. To oznacza, że od teraz data premiery tego taktycznego cRPG-a brzmi "2023".

Więcej informacji o najnowszym demie Project Haven znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.