Nowa aktualizacja Diablo II: Resurrected wprowadzi 8 nowych słów runicznych oraz rozpocznie nowy sezon rankingowy

W przyszłym tygodniu gracze Diablo II: Resurrected zostaną uraczeni Aktualizacją 2.6. Premiera patcha zbiegnie się ze startem trzeciego sezonu rankingowego.

Już od 16 lutego eksploratorzy Sanktuarium będą mieli kolejną okazję, by ścigać się między sobą do 99 poziomu, w międzyczasie gromadząc potężne uzbrojenie. Tym razem rywalizacja może być o tyle ciekawsza, że w grze pojawi się 8 nowych słów runicznych. Większość z nich skupia się na wzmacnianiu premii do odporności, a pozostałe dedykowane są szybkości ruchu oraz konfiguracjom postaci zabójczyni i druida. Ponadto warto podkreślić, że nowe słowa runiczne będą dostępne nie tylko w grze rankingowej, ale również w trybie offline dla pojedynczego gracza.

Należy przypomnieć, że gdy drugi sezon rankingowy dobiegnie końca, wszyscy bohaterowie rankingowi zostaną przeniesieni do odpowiedniej grupy nierankingowej. Wszystkie przedmioty ze wspólnej skrytki tej grupy postaci przejdą do nowego zestawu zakładek wspólnej skrytki, w których znajdować się będą przedmioty do wyciągnięcia ze skrytki, oznaczonej polem „Poprzedni”. Wszystkie przedmioty z 1 sezonu rankingowego pozostawione w zakładkach typu „tylko do pobrania” zostaną wówczas utracone. Wszystkie przedmioty, które graze chcieliby zachować, będą gotowe do pobrania ze skrytki w trakcie całego trzeciego sezonu rankingowego. Po jego zakończeniu zakładki te zostaną nadpisane przedmiotami ze wspólnej skrytki najnowszej rozgrywki rankingowej, a niewyciągnięte łupy przepadną na zawsze!

 

Nowe słowa runiczne to nie jedyna ważna zmiana, jakie Aktualizacja 2.6 wniesie do DIablo II: Resurrected. Warto również odnotować, że od teraz Talizmany Osłabienia będą mogły pojawiać wśród łupów upuszczanych przez poległych wrogów we wszystkich trybach gry poza klasycznym, a aury zapewniane przez innego gracza lub najemnika nie będą już usuwały pasywnych premii przyznawanych przez tę samą umiejętność. Stosownych zmian doczekają się również Obszary Grozy, które od teraz staną się dostępne również w trybie offline!

Aktualizacja 2.6 zawita do Diablo II: Resurrected już 15 lutego o godz. 19:00 czasu polskiego, natomiast trzeci sezon rankingowy wystartuje 17 lutego o godz. 2:00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje na temat nadchodzących zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.