Diablo II: Resurrected

Podstawowe informacje

Zło przetrwało

Diablo® II: Resurrected to triumfalny powrót legendarnej fabularnej gry akcji od Blizzard Entertainment wraz z dodatkiem Diablo® II: Lord of Destruction®. Wróć do Sanktuarium, stań w obronie pogrążonego w ciemnościach świata i poznaj losy tajemniczego Mrocznego Wędrowca. Przeżyj ponownie przygodę życia w zupełnie nowej, widowiskowej oprawie graficznej 3D. Daj się ponieść nagranym na nowo przerywnikom filmowym i zremasterowanej ścieżce dźwiękowej… oraz dobrze znanej, klasycznej rozgrywce w stylu Diablo® II. 

Powrót do Sanktuarium

Rozpocznij swą podróż od Obozowiska Łotrzyc, podziwiaj Klejnot Pustyni – miasto Lut Gholein, przedrzyj się przez dżunglę w Kurast i staw czoła potwornościom zamieszkującym piekielne pustkowia wokół Fortecy Pandemonium... A to zaledwie początek! Zdobądź potężne przedmioty, opanuj ponad 200 niesamowitych umiejętności dostępnych w sumie dla wszystkich 7 klas postaci i rozgrom sługi Płonących Piekieł w 8-osobowym trybie współpracy na Battle.net® – darmowej platformie rozgrywek sieciowych firmy Blizzard. 

Nowe wrażenia z klasycznej rozgrywki

Dwuwymiarowy dotychczas świat Sanktuarium stanie przed tobą otworem dzięki olśniewającej grafice 3D w rozdzielczości aż do 4K (2160p) i efektom dźwiękowym Dolby Surround 7.1. Oprawa dźwiękowa została częściowo zremasterowana, a częściowo nagrana zupełnie na nowo, aby do maksimum wykorzystać możliwości nowoczesnych komputerów PC. Zobacz, jak ewoluowało Diablo II dzięki wersji Legacy dostępnej za naciśnięciem jednego przycisku. Możesz teraz w czasie rzeczywistym porównać zremasterowaną wersję gry z oryginałem wzbogaconym o wsparcie dla współczesnych rozdzielczości ekranu i dźwięku przestrzennego. 

Dwie gry w jednym

Diablo II: Resurrected obejmuje zawartość Aktów I-IV Diablo II oraz Aktu V z dodatku Diablo II: Lord of Destruction, a także wszystkie funkcje oraz elementy wprowadzone do gry wraz z dodatkiem, w tym 2 dodatkowe grywalne klasy postaci, nowe przedmioty, runy i słowa runiczne, przedmioty eteryczne i wiele więcej. 

Zachowaj postępy bez względu na platformę

Dzięki planowanej na przyszłość funkcji progresji międzyplatformowej będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich postaci oraz poczynionych nimi postępów na dowolnej platformie, na której będziesz grać w Diablo II: Resurrected. Twoje postaci i łupy dostępne będą na wszystkich obsługiwanych platformach. Zachowasz poziom bohatera, postępy w wykonywaniu zadań, umiejętności i talenty. Progresja międzyplatformowa wymaga połączenia konta Battle.net oraz osobnego zakupu egzemplarza Diablo II: Resurrected na każdej z obsługiwanych platform. 

Jeszcze więcej miejsca na łupy

Przechowuj wszystkie zdobyte w pocie czoła przedmioty w nowej, powiększonej osobistej skrytce. Następnie użyj zakładki wspólnej skrytki, aby szybko i łatwo przekazać swoje łupy wojenne w ręce innych postaci. 

Już w przedsprzedaży

Kup w przedsprzedaży już dziś, by zdobyć zestaw do transmogryfikacji w Diablo® III inspirowany klasą barbarzyńcy z Diablo® II – Dziedzictwo Arreat. 

Pod lupą

Diablo II: Resurrected - recenzja gry na Nintendo Switch

Po wtopie związanej z Warcraft III: Reforged Blizzard stanął przed niełatwym zadaniem próby wskrzeszenia innej swojej marki - Diablo. (...) Spakowałem plecak, opuściłem bezpieczną palisadę Obozowiska Łotrzyc i wyruszyłem naprzeciw przygodzie. Gdy uciekłem od pierwszej otwartej skrzynki, wydającej charakterystyczne, niepokojące skrzypnięcie, wiedziałem, że czeka mnie podróż pełna nostalgii.

więcej...