Diablo II: Resurrected: Aktualizacja 2.7 już dostępna

Kilka godzin temu Blizzard udostępnił nową łatkę do Diablo II: Resurrected. Aktualizacja 2.7 wprowadza szereg zmian, usprawnień rozgrywki i poprawek błędów.

Od teraz gracze otrzymają dostęp do 4 dodatkowych miejsc na postaci we wszystkich trybach sieciowych. Ponadto, gdy po raz pierwszy postać rankingowa z poprzedniego sezonu zostanie użyta w grze nierankingowej, możliwość resetowania statystyk i punktów umiejętności u Akary zostanie wyzerowana. Postaci z poprzednich sezonów rankingowych, które zostały już użyte w grze nierankingowej, nie spełniają warunków. Inna ciekawa zmiana dotyczy czatów, które zyskały automatyczny system usuwający niewłaściwe wiadomości z konwersacji.

Aktualizacja 2.7 wprowadza też kilkanaście pomniejszych poprawek rozgrywki oraz likwiduje szereg bugów. Z pełną listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Diablo II: Resurrected.

Warto też dodać, że Aktualizacja 2.7 szykuje grunt pod czwarty sezon rankingowy. Ten rozpocznie się już w najbliższy piątek, 4 maja. W rezultacie gracze zyskają kolejną okazję, by ścigać się do 99 poziomu, w międzyczasie gromadząc potężne uzbrojenie. Więcej informacji na ten temat zostanie przedstawionych w najblizszych dniach.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.